evlilik

 1. B

  Pasif bir birey olarak saygı çerçevesinde anlaşmalı bir evlilik yapmak istiyorum ( maddi destek olunur )

  Merhaba yaşım 22, cinsel eğilimim sebebiyle böyle bir yola girmek istiyorum. gerektiğinde maddi manevi destek olabileceğim, anlaşabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. herhangi bir sebepten ötürü böyle bir evlilik yapmak isteyenler ulaşabilir. ( Şehir fark etmez, 18-28 yaş arası olabilir )
 2. O

  Marmara bölgesinde yaşayan, tayin hamilelik vs konular sebebiyle evlenmek isteyen anlasabilecegim biriyle anlaşmalı evlilik düşünüyorum

  aile baskısı, tayin, hamilelik gibi sebeplerden ötürü evlenmek isteyenler iletişime geçebilir. Her şey usulüne göre olacak, arada sırada aile ziyaretleri dışında bağımsız olunacak.
 3. E

  ciddi anlasmali evlilik yuregi olmayan yazmasin

  Aile baskisi cevre baskisi yuzunden evlenmek istiyorum duygusal bisey aramiyorum istemiyorum asla ayni evde arkadas gibide olabiliriz sorun yok calismasinada gerek yok sadece bi cocugum olsun istiyorum baska karsi taraftan hicbir istegim yok herseyi ben yaparim ben karsilarim sorun degil isim...
 4. E

  Anlasmali evlilik düşünen kadinlar yazabilir.

  İzmirde yaşıyorum isim gücüm halim vaktim yerimde hayatımdaki tek eksik evlilik ailemin bu isteğini yerine getirmek istiyorum uzun uzadiya yazmiyacagim sadece aile değerini bilen düzgün ve menfaate dayalı olmayan birini ariyorum.
Üst