1-2 yıla anlaşmalı evlilik düşünüyorum

Okunuyor :
1-2 yıla anlaşmalı evlilik düşünüyorum

Edanurr

Edanurr

Üye
Kadın
Merhaba Anlaşmalı evlilik düşünüyorum ilerde ailemle yaşayacağım sorunları garanti altına almak için en fazla 30 yaşında olmalı e tabi tipide düzgün olmalı :D Çalışıyorum bir şirkette muhasebe bölümünde. Bu arada açıklamada da belirttiğim gibi 1 2 yıl sonrası için acelesi olanlar lütfen yazmasın. Kalbiniz gibi ömrünüzün geçmesi dileği ile...

Boy
1.68
Kilo
0
Eğitim
lise
Meslek
işçi
Son düzenleme:
Sirpersonne

Sirpersonne

Üye
Erkek
İstanbul da yaşıyorum Anlaşmalı ve maadi beklentin yoksa olabilir üniversite okumak istersen yardımcı olabilirim

K

King07

Üye
Erkek
Merhaba Anlaşmalı evlilik düşünüyorum ilerde ailemle yaşayacağım sorunları garanti altına almak için en fazla 30 yaşında olmalı e tabi tipide düzgün olmalı :D Çalışıyorum bir şirkette muhasebe bölümünde. Öpüldünüzzzzzzzzzzzz
Sende manken arıyorsun galiba hakkında hayırlısı = ))

K

King07

Üye
Erkek
Oda mantikli gercii hakkinda hayirlisi olsun diyelim ama güvenilecek insan kalmamis maaleseff

A

Alikoc

Üye
Erkek
Merhaba Anlaşmalı evlilik düşünüyorum ilerde ailemle yaşayacağım sorunları garanti altına almak için en fazla 30 yaşında olmalı e tabi tipide düzgün olmalı :D Çalışıyorum bir şirkette muhasebe bölümünde. Bu arada açıklamada da belirttiğim gibi 1 2 yıl sonrası için acelesi olanlar lütfen yazmasın. Kalbiniz gibi ömrünüzün geçmesi dileği ile...
Yayın otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba

C

Charismatik

Üye
Erkek
Hayati dolu dolu yaşamak istersen eğer bende buralardayım