1 Yıl Anlaşmalı Evlilik (Değeri Ortalama 200 Bın Tl Olan Bir Daire Karşılığında)

• Başlatan yasinsir
  • Başlangıç tarihi
  • mesaj 8
  • okunma 329
  • Şehir etiketle
    bilecik

Okunuyor :
1 Yıl Anlaşmalı Evlilik (Değeri Ortalama 200 Bın Tl Olan Bir Daire Karşılığında)

Y

yasinsir

Üye
Erkek
aile ve çevre baskısında dolayı ve henüz evliliğin benim için erken olduğunu düşünerekten böyle birşey istiyorum 1 yıl kadar gerçek gibi gözükmesi yeterli olucaktır tabi bu sürede yaşadığım şehir ve aynı evde yaşanıcak gerçekci olması için burda aylardır aradım birini ama istediğim gibi biri çıkmadı tekrar şansımı denemek istedim daire aile tarafından verilicek hediye olarak buda o kişinin olucak

Boy
178
Kilo
75
Eğitim
lise
Meslek
ticaret
M

Merii

Yasaklı
Üye
Kadın
Merhaba iletişime geçer misin benimle? evden önce amacım fiziksel ve ruhsal olarak uyumlu gözükmek dışarıdan 24 yaşındayım

M

Merii

Yasaklı
Üye
Kadın
xxxxxxx insta adim burdan yazar mısın beş ileti olmadan mesaj goremiyormusum

ATILDIN

muratt82

muratt82

Üye
Erkek
aile ve çevre baskısında dolayı ve henüz evliliğin benim için erken olduğunu düşünerekten böyle birşey istiyorum 1 yıl kadar gerçek gibi gözükmesi yeterli olucaktır tabi bu sürede yaşadığım şehir ve aynı evde yaşanıcak gerçekci olması için burda aylardır aradım birini ama istediğim gibi biri çıkmadı tekrar şansımı denemek istedim daire aile tarafından verilicek hediye olarak buda o kişinin olucak
Selam
Ben sibel sahte hesap actim cekindigim icin.bana donus yapar misiniz