Şehir farketmez anlaşmalı evlilik

Busracan

Kadın
Biseksüel bir kadınım fakat giyim kuşam ve aile baskısının olmadığı bir hayat istiyorum. Şehir farketmiyor ailelere gerçek görünecek ama aile dışında çok mutlu ev arkadaşı olacağım bir beyle tanışmak istiyorum. Evlilik süreci ailelere son derece gerçek ve usulune uygun yasanmalı. Öğretmenim, instagram veya whatsapp uzerinden ciddi dusunenler ulassin lutfen.

Yaş (Age)
23
Boy (size)
170
Kilo (weight)
68
Eğitim (education)
  1. Lisans
Meslek (Job)
  1. işçi
  2. serbest

Tekirdağ

Lgbti
Biseksüel bir kadınım fakat giyim kuşam ve aile baskısının olmadığı bir hayat istiyorum. Şehir farketmiyor ailelere gerçek görünecek ama aile dışında çok mutlu ev arkadaşı olacağım bir beyle tanışmak istiyorum. Evlilik süreci ailelere son derece gerçek ve usulune uygun yasanmalı. Öğretmenim, instagram veya whatsapp uzerinden ciddi dusunenler ulassin lutfen.
Merhaba bende sizinle ciddi bir evlilik istiyorum Tekirdağ oturuyorum eğer uygunsa bana yazabilirsiniz

Aslında seninle bu hayatı dolu dolu geze geze yaşabiliRiz biliyorsun demi bilmiyorsan biL istedim :D

Cml

Erkek
Merhaba , arkadaş olabiliriz Kayseri de yaşıyorum. İletişime geçersen tanışırız dostum