İstanbul anlaşmalı evlilik

ilknur

Kadın
Merhaba, Ben 30 yaşında İstanbul’da yaşıyorum. 10 yıldır çalışıyorum memurum. Ve bazı özel sebeplerden dolayı anlaşmalı evlilik düşünüyorum. Herşey usulüne göre olacak aileye ve çevreye evli görünebileceğim 1 yıl en fazla evli kalacak şekilde evlilik yapmak istiyorum. İlgilenenler varsa lütfen özelden yazsın saçma sapan isteklerde bulunan lütfen ama lütfen yazmasın.

Yaş (Age)
30
Boy (size)
1.58
Kilo (weight)
46
Eğitim (education)
  1. lise
Meslek (Job)
  1. memur

ilknur

Kadın
evlilik karşılığında siz ne vericeksiniz ?
Bişey vermeyeceğim her iki tarafında karşılıklı çıkarı üzerine olacak. Bu site anlaşmalı evlilik sitesi sizin gibi saçma insanların burda işi ne onu da bilmiyorum. Admin lütfen sitedekilere bir el atın isterseniz. Böyle boş insanları almayın

AhmetGul

Erkek
Merhaba, Ben 30 yaşında İstanbul’da yaşıyorum. 10 yıldır çalışıyorum memurum. Ve bazı özel sebeplerden dolayı anlaşmalı evlilik düşünüyorum. Herşey usulüne göre olacak aileye ve çevreye evli görünebileceğim 1 yıl en fazla evli kalacak şekilde evlilik yapmak istiyorum. İlgilenenler varsa lütfen özelden yazsın saçma sapan isteklerde bulunan lütfen ama lütfen yazmasın.
merhaba istanbuldan mustafa 33 yaşında kamu görevlisiyim uygun görürseniz konuşmak isterim