Gösterişli ve popüler evlilik teklifi fikirleri

Sürpriz ve gösterişli evlenme teklifi fikirlerinden, teklif sözlerine kadar, size yardımcı olacak her şeyi bu yazıda derledik

Evlilik Teklifi Organizasyonu Nasıl Yapılır?​

Evlilik teklifi organizasyonu için müstakbel eşinin zevklerini de göz önünde bulundurabilirsin. İster sürpriz bir organizasyon düzenleyebilir ister heyecanla o özel anı bekleyeceği bir program tercih edebilirsin.

Günümüzde özellikle yatta, kumsalda, sinemada evlilik teklifi organizasyonları oldukça popüler.

Evlilik Teklifi Fikirleri​

Evlenme teklifin için tercih edebileceğin birçok organizasyon türü var. Bu konuda senin ve sevgilinin tarzını göz önünde bulundurarak bir plan yapabilirsin. Sana ilham vermesi için derlediğimiz evlilik teklifi fikirlerine göz atabilirsin:

Sürpriz Evlilik Teklifi​

Müstakbel eşini şaşırtacak, sürpriz bir evlilik teklifi planlıyorsan, ister hayal gücünü konuşturabilir ister organizasyon firmalarından destek alabilirsin. Firmaların, sürpriz organizasyonlar için hazırladıkları senaryolar, işini kolaylaştırabilir!

Örneğin; yatta sürpriz evlilik teklifi planlıyorsun diyelim. Onu, şüphelendirmeden tekneye bindirebilmen için birlikte sahilde yürüyüşe çıkmaya ikna etmen yeterli.

Siz yürüyüş yaparken, önceden anlaştığın firma yetkilileri broşür dağıtır gibi yaparak yanınıza geliyor. ‘Teknemizde bugüne özel fotoğraf çekimi yapıyoruz, ücretsiz bir yat turuna katılmak ister misiniz?’ gibi sözlerle sizi yata davet edebiliyor.

Bir başka örnek olarak da odadan kaçış oyunlarını verebiliriz. Partnerin, keyifli bir etkinliğe katılacağınızı düşünürken, senin önceden anlaştığın organizasyon firması yetkilileri, oyunu evlilik teklifine göre planlıyor. Odadan kaçış, sürpriz teklifle son buluyor! Size de bu anların tadını çıkarmak kalıyor!

Yatta Evlilik Teklifi​

Yatta, denizin ortasında evlenme teklifi etmek; özellikle son dönemlerde erkekler tarafından yoğun ilgi görüyor. Bununla ilgili hizmet veren birçok organizasyon firması var. Sizin için her detayı planlıyorlar. Size ise sadece sevgilinizi bir bahaneyle o tekneye götürmek kalıyor! Hatta bahaneyi bile onlar bulabiliyor.

Teknede yemeklerinizi yiyorsunuz, manzaranın keyfini çıkarıyorsunuz. Sonrasında ise eğer İstanbul’daysanız örneğin Kız Kulesi’nin veya Boğaz Köprüsü’nün yanına geldiğiniz zaman teknenin ön tarafına fotoğraf çektirmek için çağrılıyorsunuz. İşte burada istediğiniz müzikler açılıyor, şovlar sunuluyor. Veee sıra tektaşta.

Lazerli Evlenme Teklifi​

Boğaz’da yatta evlenme teklifinin vazgeçilmezi lazer şovlar, beylerin en çok tercih ettiği organizasyonlardan. Sen sevgilinle birlikte Boğaz’ın eşsiz manzarasının ve romantik ortamının tadını çıkarırken Boğaz Köprüsü’nün bu organizasyona eşlik etmesinden daha keyifli ne olabilir?

Lazerli evlenme teklifi için organizasyon firmalarının yatta evlilik teklifi paketlerini değerlendirebilirsin. Alanında deneyimli firmalar sen ve müstakbel eşin için süslemeden yemeğe, müziklerden çiçeklere kadar her anı planlıyor. İsimlerinizi ve evlilik teklifi sözlerini lazerle Boğaz Köprüsü üzerine yansıtıyor. Sevgilin ve sana da bu heyecanlı anın tadını çıkarmak kalıyor!

Otelde Evlilik Teklifi​

Sevgilinle baş başa kalacağın bir organizasyon için otelde evlenme teklifi organizasyonunu düşünebilirsin. Mum, şamdan ve çiçeklerle özel olarak süslenmiş odada fotoğraflarınız ve uçan balonlar da romantik anınıza eşlik ediyor.

Otellerin restoran ve konaklama imkanı sunması da birçok erkeğin, evlilik teklifi için bu mekanları tercih sebebi oluyor. İster romantik bir yemek sırasında, ister teklif için özenle hazırlanmış otel odasında büyük teklifi gerçekleştirebilirsin.

Kız Kulesi Evlilik Teklifi​

Binlerce yıllık tarihe tanık olmuş Kız Kulesi en romantik anınıza eşlik edebilir! İstanbul’un eşsiz tarihi yapılarından ve en romantik mekanlarından biri olan Kız Kulesi’nde evlenme teklif etmek istersen organizasyon firmalarının birçok paket seçeneği sunduğunu söyleyebiliriz.

İster Kule’nin keyifli barı Kuledebar’ı kapatabilir, ister restoranında romantik bir yemek yiyebilir istersen de yemeğin ardından çıkacağınız yat turunda bu özel anı yaşayabilirsin. Seçim senin!

Kumsalda Evlilik Teklifi​

Sahilde keyifli bir yürüyüşün kattığı huzur ve romantizmle hayatının en önemli sorularından birini sormak istersen sahilde evlilik teklifi tam senlik!

Dilersen keyifli bir yürüyüş sırasında cebinden çıkardığın yüzükle de teklifini taçlandırabilirsin! Denizin ve kumsalın yarattığı romantik ambiyansla içten bir “evet” kaçınılmaz olacak!

Bu organizasyona biraz renk katmak istersen evlilik teklifi organizasyonu firmalarıyla çalışabilirsin. Böylece kumsalı istediğin şekilde süsletebilir, biraz ışık, balon ve romantik bir yemek masasıyla keyifli bir sahilde evlenme teklifi organizasyonuna imza atabilirsin.

Sinemada Evlilik Teklifi​

En romantik evlilik teklifi organizasyonlarından biri de sinemada tekliftir. Bunun için önceden bir hazırlık yapman gerektiğini de söyleyelim. Sevgilinle ikinizin hikayesini anlatan bir kısa film çek. Bunu telefonunun kamerasıyla bile halledebilirsin.

Onunla tanıştığınız, beraber vakit geçirmeyi en sevdiğiniz yerleri gezip; bu yerlerde ona olan hislerini anlatan birkaç cümle kurabilirsin. Filmin sonunda da onunla evlenmek istediğini söylemeyi unutma!

Helikopterde Evlilik Teklifi​

Heyecanlı ve ilginç evlilik teklifleri arasında helikopterde evlenme teklifi son derece marjinal bir öneri olarak karşımıza çıkıyor. Eğer yükseklik korkunuz yoksa oldukça sıra dışı ve akılda kalıcı bir yöntem olan helikopterde evlilik teklifini tercih edebilirsin.
 
Üst