Amerikan Vatandaşlığı için Evlilik Arayanlar

Gentleman

Erkek
Amerikan Vatandaşı olan arkadaşıma aracılık etmek amacıyla yazıyorum. Uzun zamandır konuştuğumuz birkaç Amerikalı arkadaşımın paraya ihtiyacı var, bu nedenle anlaşmalı evlilik yapmayı düşünüyorlar. Bahsettiğim kişiler Türk kökenli değildir. Vize işlemlerini felan bana sormayın, böyle bir niyeti olan erkek veya bayan arkadaşlar var ise fiyat teklifi belirtiniz. Lütfen saçma şekilde veresiye olsun, taksit olsun demeyiniz. Uygun olan kişilere dönüş yapacağım.

Yaş (Age)
38
Boy (size)
175
Kilo (weight)
70
Eğitim (education)
  1. Lisans
Meslek (Job)
  1. serbest

Halilkskn

Kadın
Amerikan Vatandaşı olan arkadaşıma aracılık etmek amacıyla yazıyorum. Uzun zamandır konuştuğumuz birkaç Amerikalı arkadaşımın paraya ihtiyacı var, bu nedenle anlaşmalı evlilik yapmayı düşünüyorlar. Bahsettiğim kişiler Türk kökenli değildir. Vize işlemlerini felan bana sormayın, böyle bir niyeti olan erkek veya bayan arkadaşlar var ise fiyat teklifi belirtiniz. Lütfen saçma şekilde veresiye olsun, taksit olsun demeyiniz. Uygun olan kişilere dönüş yapacağım.
Meehaba donus yaparmisiniz

ecemege

Lgbti
bı kere Amerikan vatandaşı maddi durumu yerinde değilse eşini Amerika'ya getirmiyor belirli bir geliri olmasi yada evi falan olması gerekiyor ve bunu kanıtlaması belgelemesi gerekiyor nasıl kanitlayacak zor durumdaysa

Gentleman

Erkek
bı kere Amerikan vatandaşı maddi durumu yerinde değilse eşini Amerika'ya getirmiyor belirli bir geliri olmasi yada evi falan olması gerekiyor ve bunu kanıtlaması belgelemesi gerekiyor nasıl kanitlayacak zor durumdaysa
Yanlış demeyeyim de eksik ve hatalı bilgi sahibisiniz. Fakir de olsanız düzenli bir işiniz varsa eşinizi ülkeye götürebilirsiniz. Amerika'da maddi durumu iyi olanlar zaten Anlaşmalı Evlilik yapmıyorlar. Kaldı ki maaşınız ya da eviniz varsa zaten kanıtlarsınız, bunun neyini kanıtlaması gerekir ki.. Göçmen yasalarında gerekli açıklamalar mevcut, detaylı iş ve işlemleri oradan doğru bir şekilde öğrenebilirsiniz.

T.a.r.k.a.n

Yasaklı
Merhaba eski bir ilanına rastladım. Dışarıda evlenmek düşüncesi olan arkadaşlara sahip olduğunu yazmışsın. Görüşmek istersen cevap yaz .