Anlaşmalı özgür evlilik

ecemege

Lgbti
birazcık kendimden bahsetmek gerekirse 29 yaşındayım izmirliyim hiç evlenmedim aradığım evlilik birbirimizi çokta kısıtlamayacağımız bir evlilik rahat yetiştirildim ingilizce biliyorum yurt dışından da
Hollanda Almanya İngiltere Canada veya usa olabilir Türkiye'den İzmir İstanbul Antalya yada Muğla harici olmaz gay biriyle de olabilir bisex biriyle de olabilir cinsel beklenti olabilirde olmayabilirde karşılıklı anlaşmaya bağlı çocuk için bile olabilir ama benim hayatımı garanti altına alabilecek maddi imkanı yüksek biriyle bunuda tanımadan bilemem evlenince evde otur ev işi yap tarzı biri değilim bende çalışmak isterim gezmeyi seven kültürlü sosyal biriyle anlaşabileceğimi düşünüyorum genel olarak güleç biriyim konuşkan biriyle daha çok anlaşırım herşeyi kafasına takan şikayet eden memnuniyetsiz insanlardan hoşlanmam aradığım kişi meraklı sosyal konuşkan atılgan biri olmalı cinsellik olmasada aynı evin içinde sıkılacağım biriyle yaşamak istemem biraz toplu biriyim dindar biri değilim kişinin inancı yada kökeniyle ilgilenmem ama akpliler yazmasın. tek tercihim budur başka ne olursan ol gelebilirsin kendiniz hakkında bilgilendirici mesaj atın. ciddi olmayanlar da yazmasın vakit kaybına gerek yok kendimden küçüklerle ilgilenmiyorum 45 e kadar olabilir fotolar bana aittir burdan herkese arayışında bol şanslar diliyorum

Yaş (Age)
29
Boy (size)
161
Kilo (weight)
85
Eğitim (education)
  1. Önlisans
Medeni Durum (Marital status)
  1. Bekar (evlenmemiş)
Meslek (Job)
  1. serbest

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-11-04-03-18-37-388_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-11-04-03-18-37-388_com.miui.gallery.jpg
    719.5 KB · okunma: 56
  • IMG_20201222_204426.jpg
    IMG_20201222_204426.jpg
    1.1 MB · okunma: 51
  • IMG_20210115_155000.jpg
    IMG_20210115_155000.jpg
    1.3 MB · okunma: 48

ecemege

Lgbti
yurt dışından yada İzmir İstanbul veya Muğla olabilir arkadaşlar başka şehirde yaşamayı dusunmuyorum