Çalışan aklı başında gay veya lgbt olmayan kesinlikle maddi beklentisi evlilik beklentisi olmayan ev arkadaşı gibi anlaşmalı evlilik aranıyor

merve00

Kadın
Tamamen noter önünde imzalı olacak şekilde şartlar belirlenir ,aynı evde kesinlikle kağıt üzerinde olacak bir evlilik olacak fakat gay vs asla olmaz .Ben çalışan bir bayanım fakat Özel sebeplerden dolayı herhangi birinin karısı olmak istemiyorum ,ailemin beklentisi var aradığım kişide aynı şekilde olacak .Gay ya da diğer gruplardan olmasın lütfen .Aklı başında düzgün birisi şartlar için yazabilir.

Yaş (Age)
28
Boy (size)
165
Kilo (weight)
62
Eğitim (education)
  1. Lisans
Meslek (Job)
  1. memur
Merhaba iyi günler.. Amacım eleştiri değil lakin hem gay olmasın istiyorsunuz hem aklı başında olsun istiyorsunuz hem aynı evde cinsel amaç olmadan arkadaşlık olsun istiyorsunuz.... Affedersin ama karşı tarafın yararı ne olacak? Zaten Anlaşmalı evlilik yapmak isteyen bir çok kişi lgbt bireyi. Kamufle olmak için ama bir yandan da hissettiğini yaşamak için Anlaşmalı evleniyor insanlar. Siz lgbt bireyi olmayan bir erkekten aynı evde yaşayıp cinsel bir ilişki olmamasını bekleyemezsiniz. İlla buna tenezzül edecektir... Maalesef cinselliği abartarak açlıkla yaşayan bir millet olduğumuz aşikar....

Umarım istediğinizi bulursunuz. Saygılar, İyi günler

merve00

Kadın
Merhaba iyi günler.. Amacım eleştiri değil lakin hem gay olmasın istiyorsunuz hem aklı başında olsun istiyorsunuz hem aynı evde cinsel amaç olmadan arkadaşlık olsun istiyorsunuz.... Affedersin ama karşı tarafın yararı ne olacak? Zaten Anlaşmalı evlilik yapmak isteyen bir çok kişi lgbt bireyi. Kamufle olmak için ama bir yandan da hissettiğini yaşamak için Anlaşmalı evleniyor insanlar. Siz lgbt bireyi olmayan bir erkekten aynı evde yaşayıp cinsel bir ilişki olmamasını bekleyemezsiniz. İlla buna tenezzül edecektir... Maalesef cinselliği abartarak açlıkla yaşayan bir millet olduğumuz aşikar....

Umarım istediğinizi bulursunuz. Saygılar, İyi günler
Aynı evde olmayacak gerekirse altlı üstlü 2 daire tutulur ,bende vajinusmus hastalığı var cinsel ilişki olamıyor ayrıca özel bir mantar var bulaşıcı bunu bilen kişi de yaklaşmaz diye düşünüyorum :)

Biraz komik olacak ama şuan yanımda jinekolog doktor var 😊 Hemen sordum, vajinismus aslında bir çeşit cinsel korku dedi. Onun tedavi için psikiyatrik çok yöntem var dedi. Mantar da bulaşıcı ama onunda genel olarak çözümü var dedi. Anladığım kadarıyla siz zaten bunun çabasını yapmışsınızdır :(( Geçmiş olsun umarım düzelir diyorum.. Ve istediğiniz evliliği yaşarsınız...