Üye hesabımı nasıl silebilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
anlasmalievlilik.com üye hesabınız kendiniz silebilirsiniz (umarım son günlerde hesabımın silinmesini istiyorum diyen uyelerimize yardımcı olur)

hesabınız > şifre ve güvenlik bölümünde en altta bulunan hesabınızı devre dışı bırakın butonuna tıklayın (şekil1)

hesabi-devre-disi.jpg
hesabi-devre-disi-2.jpg


Hesabınızı devre dışı bırakmak istediğinize emin misiniz? diye sizi uyaran bir pencere açılacak (şekil 2)

hesabi-devre-disi-3.jpg


Hesabınızı devre dışı bırakmakta hala kararlı iseniz üstteki seçeneği onayladığını varsayıyoruz ve devam ediyoruz, sizden kullanmış olduğunuz şifrenizi isteyen bir pencere açılacak şifrenizi girin ve kaydet butonuna basın (şekil 3)

hesabi-devre-disi-4.jpg


ve son pencerede göreceğiniz gibi Hesabınız engellendi yazan bir pencere açılacaktır. artık hesabınız siz sitemize girip tekrar hesabınızı yeniden etkinleştirin butonuna basıp aktif edene kadar silinmiş olarak kalacaktır. (şekil 4)

hesabi-devre-disi-5.jpg


Hesabınızı yeniden etkinleştirmek isterseniz sizden tekrar şifrenizi girip kaydedip etkinleştirmeniz gereklidir (şekil 5)

hesabi-devre-disi-6.jpgNOT: üye hesapları ve üye bilgileriniz yasal (mecburi) saklama süresince veritabanımızda saklanmaktadır.
 

ad@min

Yönetici
Şehir
İstanbul
Uye hesabı silme özelliği stabil olarak çalışmadığı ve veritabanında bazı hatalara neden olduğu için şimdilik askıya alınmıştır.. üzerinde çalışmalarımız devam etmektedit. Teşekkürler
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst