+28 maddi beklentisi olmayan beyler

Okunuyor :
+28 maddi beklentisi olmayan beyler

E

Eylül

Üye
Kadın
Merhaba, 29 yaşındayım önlisans mezunuyum çalışıyorum.Lezbiyen yada biseksuel değilim aile ve çevre baskısı sebebiyle evlenmeyi düşünüyorum. Anlasabilirsek uzun vadeli. 28 yaş ve üzeri çalışan maddi beklentisi olmayan aile değerlerine saygılı sadece İstanbul içi bir beyle tanışmak istiyorum.

Boy
160
Kilo
70
Eğitim
Önlisans
Meslek
işçi
A

AhmetGul

Üye
Erkek
merhaba. 32 yaşındayım. kamuda çalışıyorum. şartları konuşabilir miyiz?

M

Muhammet

Üye
Erkek
Maddi durumumdan memnunum hiç bişey istemiyorum. İsterseniz konuşabiliriz (yalnız yabancıyım)

C

Charismatik

Üye
Erkek
Merhaba arkadaşim konuda her şeyi acıklamıssın zaten halen neyi diye soran insanlar var enterasan dogrusu ?? birde benden şöyle bir soru gelsin şehir dışına geLirmisiniz ev benden araba benden bende memurum daha ne olsun ?? sorunumuz Sadece bu hafta sonu nereye tatile gitsek şu yaz hangi otelden yer ayırtsak olsunn bee = ))

E

Eylül

Üye
Kadın
Merhaba arkadaşim konuda her şeyi acıklamıssın zaten halen neyi diye soran insanlar var enterasan dogrusu ?? birde benden şöyle bir soru gelsin şehir dışına geLirmisiniz ev benden araba benden bende memurum daha ne olsun ?? sorunumuz Sadece bu hafta sonu nereye tatile gitsek şu yaz hangi otelden yer ayırtsak olsunn bee = ))
Benim de evim arabam var bunları belirtmeye lüzum duymamalısınız bence. Platform anlaşmalı evlilik üzerine bir nevi ev arkadaşı. Teşbihde hata olmazmış ergen kız tavlamıyorsunuz. Bol şans.