31 yasindayim anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum.

Okunuyor :
31 yasindayim anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum.

C

Celine

Üye
Kadın
Merhabalar 31 yasindayim anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum.

Boy
165
Kilo
60
Eğitim
Lisans
Meslek
işçi
ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Valla daha 5 dk once siteye kayit oldum sitenin raconunu tam bilmiyorum yanlis bi yaklasim yolu sectim herhalde 😀
evet hayır gibi kısa ve anlamsız yorumlar dışında sitenin raconu yok tabiki de, yaklaşımın garip geldi biraz... Önce insan kendini tanıtır dimi? bu şekilde hiçbir kadının sana ulaşacağını sanmıyorum..
ayrıca bu yaklaşımla uyeliğin fazla uzun ömürlü olmaz...

BugraBerk

BugraBerk

Üye
Erkek
sitenin raconu yok tabiki de, yaklaşımın garip geldi biraz... Önce insan kendini tanıtır dimi? bu şekilde hiçbir kadının sana ulaşacağını sanmıyorum..
Yani sadece kagit uzeri anlasmali birsey olacagi icin kendimi tanitmayi dusunemedim yanlis anlamadiysam bu sitede misal veriyorum atiyorum A kişisi formalite icabi biri ile evlenmek istiyor B kişisi babasinin hayrina evlenmiyor herhalde bir ucret talep ediyordur bunun pazarligini da ozel mesajdan falan yapiliyordur diye dusundum. Yani o yuzden burdaki basligi kisa tuttum

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Yani sadece kagit uzeri anlasmali birsey olacagi icin kendimi tanitmayi dusunemedim yanlis anlamadiysam bu sitede misal veriyorum atiyorum A kişisi formalite icabi biri ile evlenmek istiyor B kişisi babasinin hayrina evlenmiyor herhalde bir ucret talep ediyordur bunun pazarligini da ozel mesajdan falan yapiliyordur diye dusundum. Yani o yuzden burdaki basligi kisa tuttum
bu sitede bulunanlar sadece kağıt uzerinde evlilik yapmak için burada değiller... ayrıca kağıt uzerinde de olsa kadın sizi ailesiyle tanıştıracak dolayısıyla sizin hakkınızda bilgi sahibi olmak isteyecektir. Açık ve samimi olmanız şansınızı artıracaktır..