Erkeklerin pek de hoşuna gitmeyen güzellik hataları

Erkekler söz konusu olduğu zaman kendimizi daha fazla beğendirmek için süslenmenin dozunu kaçırabiliyoruz.İşte aynaya baktığımızda bizim iyi bir şey sandığımız ama erkeklerin pek de hoşuna gitmeyen güzellik hataları..

Örümcek gözler

İlk olarak kuru ve bozulmuş rimellerinizi atmanızı önereceğiz. Sonrasında takma kirpikleri abartmayın çünkü Erkekler beğenmiyormuş...

Parfüm Şişesinin içine düşmek

Bazı hemcinslerimiz için, “Ayakları takıldı da parfüm şişesinin içine düştü herhalde…” diye düşünmekten kendimizi alamıyoruz.Maalesef böyle düşünen birileri daha var: Erkekler!

Vıcık vıcık Dudaklar

Maalesef ki dudaklarımıza kat kat sürdüğümüz rujlar, lipstickler erkeklerin pek de hoşuna gitmiyor. Çünkü bu yapışık dudaklar erkekler öpmek istediklerinde yapışıp kalıyor.

Kuru ve sert saçlar

Saçınızla oynamayı sevmeyen bir erkek tanıdınız mı? Biz tanımadık! Hal böyle olunca saçlarınızı yumuşak tutmanız gerekmekte.Sert saçlar erkeklerin sevmediği özellikler arasında.

Cadı gibi Tırnaklar

Erkekler uzun tırnaklardan hoşlanıyor tabiki ama cadı tırnağı kadar uzun olanlarından değil. Ortalama boyutlarda uzatılmış, hafif uzunluklardaki tırnak boyutlarından hoşlandıklarını belirtiyorlar.
 
Üst