Evlilik danışmanı ve uzman önerileri

ad@min

Yönetici
Şehir
İstanbul
Evlenmeden önce, eş adayları genellikle kendilerinin kötü huylarını gizler en iyi huylarını öne çıkarırlar bu nedenle uyumsuzluk anlamında belirgin bir belirti yoktur. Ancak, evlilikten sonra eşlerin birbirlerinin tuhaflıkları hakkında bilgi sahibi olunca kaba bir şok yaşayabilir.

Evlilik öncesi danışmanlık, gelecekteki olası ilişki problemlerinin nedenlerini ortaya çıkarmak ve evlendikten sonra daha büyük engellerle karşılaştığınızda bunları çözmek için yardımcı olabilir.

Evlilik öncesi danışmanlık, çiftlerin evliliklerine hazırlanmalarına yardımcı olmak için gerekli bir yoldur. Sizin ve eşinizin güçlü, sağlıklı bir ilişkiye sahip olmanıza yardımcı olur ve size tatmin edici ve ömür boyu sürecek bir evlilik için daha iyi bir şans sunar. Evliliğe genel olarak hazırlıklı olmanıza yardımcı olur ve sizi evlilik hayatına hazırlar .

Evlilik öncesi danışmanlık hakkında siz ne düşünüyorsunuz?
 

Exizone1

Erkek
Şehir
Ankara
Çok güzel açıklamışsınız öncelikle teşekkürler. Bence bu platform bu açıdan çok iyi. İnsanlar gerek hatalarını gerek yanlışlarını yapmak istediklerini kolaylıkla tanımadığı hiçbir amacı olmadığı insanlara kolay aktarabiliyor. Seçim bizlerin olduğu gibi kabul etmek insanı çok güzel aslında yapabilme iradesi varsa tabi. Danışmanlık benim düşünceme göre normal bişi ama kişi saklayacak birşeyi varsa yine danışmandan birşey saklayabilir. Bu sebebten yararlı olacağını düşünmüyorum.
 
Üst