Erkek sevgiliye hediye önerileri

ad@min

Yönetici
Şehir
İstanbul
Sevgilime ne hediye alacağım? sendromunda olan arkadaşlar Sevgilinizin içini aşkla doldurmak, sevgilinize sevginizi belli etmek istiyorsanız aşağıdaki hediye önerilerini inceleyiniz.

Sevgiliniz için tercih edebileceğiniz her tarz ve yaşa hitap eden Sevgililer Günü hediyesi önerileri, Sevgiliye Hediye Fikirleri

İLGİNİZİ ÇEKEN HEDİYE FİKRİNE BEĞEN BUTONU İLE OY VERMEYİ UNUTMAYIN
 

ad@min

Yönetici
Şehir
İstanbul
Harfli Kol düğmesi
Bu hediyenin anlamı göründüğünden çok daha duygusal bir hikayeye dayanır. Bildiğiniz üzere kol düğmeleri iki ayrı kolda duran ama bir arada olmadıkça anlamlı olmayan aksesuarlardandır. Bu sebeple de bilhassa uzaktaki sevgililer kol düğmesi tercih ederek "Ayrı kollarda olan ama gün sonunda aynı kutuda birbirini tamamlayan iki kol düğmesi gibiyiz." mesajı verirler.

kol-dugmesi.jpg
 

ad@min

Yönetici
Şehir
İstanbul
Kupa Bardak
Sevgilinize kupa bardak hediye etmek birçok manaya gelebilir. Her sabah uyandığında bir bardak kahve içmeden güne başlamayan bir sevgiliniz var ise ona "Her yudumunda beni hatırla." mesajı iletebilirsiniz. Bir diğer açıdan bakarsak; ilişkinizin ilk başlarındaysanız ve sevgilinizin zevklerini henüz tam anlamıyla kavrayamadıysanız onun için özel yaptıracağınız bir kupa bardak ile ona hem özel düşünülmüş hem de duygusal bir hediye seçeneği olabilir
kupa-bardak.jpg
 

ad@min

Yönetici
Şehir
İstanbul
Dolma Kalem
Büyük başarılara imza atmasını temenni ettiğiniz, en güzel anılarını yazmasını istediğiniz sevgilinize, ona özel olarak hazırlanan kaliteli bir dolma kalem ya da kalem seti hediye edebilirsiniz.
dolma-kalem.jpg
 

ad@min

Yönetici
Şehir
İstanbul
Kol saati
Zaman, aşıklar için çok değişkendir. Bir aradayken saatler dakikalar gibi gelirken uzaktayken her dakika bir ömre denk gelir. Kol saati de bu tutarsız zaman dilimlerine atıfta bulunan hediyelerdir. "Zaman yalnızca seninle akıyor" der sizin adınıza sevgilinize.
kol-saati.jpg
 
Üst