Aanlaşmalı evlilik (tercihen gay)

Okunuyor :
Aanlaşmalı evlilik (tercihen gay)

E

EbruKekik

Üye
Kadın
Maddiyat karşılığında teminatının verilmesi şartıyla istenilen süre boyunca evli kalabileceğimiz tercihen gay olan (cinsel kimliği farketmez hepsine saygı duymaktayım) arkadaşlar mesaj atabilir. Maddiyat haricinde hiçbir beklentim yoktur. Sadece saygılı ve iyi biri olması önemlidir. Çevredeki insanların inanması ve gerçekçi durması için istenilenlerin doğrultusunda elimden gelen her şeyi yapabilirim, dost, arkadaş, destek olabilirim, aynı veya farklı evlerde yaşayabiliriz. 24 yaşında üniversite mezunuyum ılımlı genellikle herkesle kolayca anlaşabilen her ortama uyum sağlayabilen birisiyim. Aşka inancım kalmadığından ve her evliliğin bir gün bittiğine, mutlu olunabilecek bir müessese olmadığına inandığımdan dolayı böyle bir talepte bulunmaktayım. Gizliliğe önem verdiğimden dolayı kişisel bilgilerimin detayını vermemekteyim eğer gerçekten ciddi olan kişiler olursa onlarla paylaşabilirim. Lütfen sadece ciddi olanlar iletişime geçsin. ( Not: hayvanları seven birisi olursa çok güzel olur )

Boy
1.58
Kilo
45
Eğitim
Lisans
Meslek
işsiz
C

Charismatik

Üye
Erkek
ben gay değilim ama acıklamanız ve hayvanları sevmeniz hoşuma gitti aslında bende formalite evlilik ariyorum belki kafalarımız uyuşursa neden uzun vadeli bir evlilik olmasın birazda baba olmak istiyorum ben siz anne olmayi düşünmedeniz mi hic bugüne kadar pekii insan kendin cocuguna bakmaasıı kadar güzel bir duygu yok bence