Ailesi aileme uygun birisiyle anlaşmalı evlenmek isterim.

Okunuyor :
Ailesi aileme uygun birisiyle anlaşmalı evlenmek isterim.

B

Birisi

Üye
Erkek
senle aynı düşüncedeyim fakat herhangi bir problemim yok bildiğin erkeğim yani evlenmeyi düşünmüyorum sadece evlendim olmadı diyebilmek amacım

A

aisaland

Üye
Kadın
Ya boşanmazsan diye sordum çünkü genelde kızlar benden kopamıyor 🤷‍♂️
Hahaha beni güldürdünüz. Dediğim gibi yaydığınız enerjiden hoşlanmadım. Bırakın sizden kopamamayı bir bardak kahve içmeye tahammül edebileceğimi bile sanmıyorum. İyi niyetten midir nedendir bilemem ancak ne mutlu bana hisleri açık bir insanım. Sizinle herhangi bir ilişki yaşamayacağımız belli tabi ama şayet birisiyle anlaşabilirsem o kişiyle yüzyüze de görüşür gereken güveni sağlar ve ona güvenmeye çalışırım zaten. İyi geceler.

B

Birisi

Üye
Erkek
Hahaha beni güldürdünüz. Dediğim gibi yaydığınız enerjiden hoşlanmadım. Bırakın sizden kopamamayı bir bardak kahve içmeye tahammül edebileceğimi bile sanmıyorum. İyi niyetten midir nedendir bilemem ancak ne mutlu bana hisleri açık bir insanım. Sizinle herhangi bir ilişki yaşamayacağımız belli tabi ama şayet birisiyle anlaşabilirsem o kişiyle yüzyüze de görüşür gereken güveni sağlar ve ona güvenmeye çalışırım zaten. İyi geceler.
Kötü enerji mi yayıyorum ben 🤦🏻

B

Birisi

Üye
Erkek
peki örf adet gelenek görenek dışında evlendiğin adamı ailen ve akrabalarının vs. sana yakıştırması durum formalite de olsa önemli bir husus değil mi?