Amerika Birleşik Devletleri'n de yaşamak için anlaşmalı evlilik - yol arkadaşı

Okunuyor :
Amerika Birleşik Devletleri'n de yaşamak için anlaşmalı evlilik - yol arkadaşı

Vlademir

Vlademir

Üye
Erkek
Selamlar, 30 yaşındayım, yazılım mühendisiyim.

Benimle birlikte Amerika'ya gelecek ve hayatını kurtaracak bir yol arkadaşı (bayan) arıyorum.

25 yaş üstü olması gerekir. Düğün vs. gibi anlamsız gösterişler umurunda olmayan, hayatını kurtarmak gayesinde olan, duygularıyla değil mantığıyla hareket eden kadınlar yazabilir.

Kendi aramızda, anlaşma şartlarına uyacağımız (tüm detayları içeren, birlikte konuşup kararlaştırıp belirlediğimiz) bir evlilik anlaşması yapmamız gerekiyor.

Teşekkürler.

S

Sevgi00359

Üye
Kadın

Benimle birlikte Amerika'ya gelecek ve hayatını kurtaracak bir yol arkadaşı (bayan) arıyorum.

25 yaş üstü olması gerekir. Düğün vs. gibi anlamsız gösterişler umurunda olmayan, hayatını kurtarmak gayesinde olan, duygularıyla değil mantığıyla hareket eden kadınlar yazabilir.

Kendi aramızda, anlaşma şartlarına uyacağımız (tüm detayları içeren, birlikte konuşup kararlaştırıp belirlediğimiz) bir evlilik anlaşması yapmamız gerekiyor.

Teşekkürler.
Yayın otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba uyugin bulursaniz tanismak isterim

Y

Yaagmurrr01

Üye
Kadın

Teşekkürler.
Merhaba 19 yaşındayım sıkıntı olur mu ?