Amerikan Vatandaşlığı için Evlilik Arayanlar

Gentleman

Gentleman

Üye
Erkek
Amerikan Vatandaşı olan arkadaşıma aracılık etmek amacıyla yazıyorum. Uzun zamandır konuştuğumuz birkaç Amerikalı arkadaşımın paraya ihtiyacı var, bu nedenle anlaşmalı evlilik yapmayı düşünüyorlar. Bahsettiğim kişiler Türk kökenli değildir. Vize işlemlerini felan bana sormayın, böyle bir niyeti olan erkek veya bayan arkadaşlar var ise fiyat teklifi belirtiniz. Lütfen saçma şekilde veresiye olsun, taksit olsun demeyiniz. Uygun olan kişilere dönüş yapacağım.

Yaş (Age)
38
Boy (size)
175
Kilo (weight)
70
Eğitim (education)
  1. Lisans
Meslek (Job)
  1. serbest
Halilkskn

Halilkskn

Üye
Kadın
Amerikan Vatandaşı olan arkadaşıma aracılık etmek amacıyla yazıyorum. Uzun zamandır konuştuğumuz birkaç Amerikalı arkadaşımın paraya ihtiyacı var, bu nedenle anlaşmalı evlilik yapmayı düşünüyorlar. Bahsettiğim kişiler Türk kökenli değildir. Vize işlemlerini felan bana sormayın, böyle bir niyeti olan erkek veya bayan arkadaşlar var ise fiyat teklifi belirtiniz. Lütfen saçma şekilde veresiye olsun, taksit olsun demeyiniz. Uygun olan kişilere dönüş yapacağım.
Meehaba donus yaparmisiniz

ecemege

ecemege

Üye
Kadın
bı kere Amerikan vatandaşı maddi durumu yerinde değilse eşini Amerika'ya getirmiyor belirli bir geliri olmasi yada evi falan olması gerekiyor ve bunu kanıtlaması belgelemesi gerekiyor nasıl kanitlayacak zor durumdaysa