Ankaradan gayim anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum

L

Lilu

Üye
Erkek
33 yaşında, düzgün fizikli, mühendis bir erkeğim, kadınlara karşı ilgi duymuyorum ,aile ve çevre baskısından ötürü evlenmek istiyorum. Maddi bir beklentim yok aynı şekilde kendi ayakları üzerinde durabilen biri ile sadece göstermelik, formalite bir evlilik yapmak istiyorum. Evliliğin kısa süreli olmasını istemem çünkü ailemi mutlu etmek için bu işe girişiyorum.

Boy
176
Kilo
760
Eğitim
Lisans
Meslek
işçi
S

Seda

Üye
Kadın
33 yaşında, düzgün fizikli, mühendis bir erkeğim, kadınlara karşı ilgi duymuyorum ,aile ve çevre baskısından ötürü evlenmek istiyorum. Maddi bir beklentim yok aynı şekilde kendi ayakları üzerinde durabilen biri ile sadece göstermelik, formalite bir evlilik yapmak istiyorum. Evliliğin kısa süreli olmasını istemem çünkü ailemi mutlu etmek için bu işe girişiyorum.
Merhaba

G

Gulse_b

Üye
Kadın
Dilerseniz instagramdan görüşebiliriz..aradığım ve aradığınız şeyler birebir..su durumdan çıkarak birbirimizi kesinlikle hayatınıza kaldığınız yerden devam edersiniz düzeninizi bozmaktan asla kaygı duymayiniz.

G

Gulse_b

Üye
Kadın
90 doğumluyum.eger önemliyse 25 26 gösterdiğimi söylerler :)

G

Gulse_b

Üye
Kadın
Hahahah ilan sahibi ben değilim, gerçi bende yeni bir ilan vermiştim, ben 22 yaşındayım dediğim gibi benim için sorun teşkil etmesede sizin için edebilir. Çünkü 30 yaşında biri gibi göstermiyorum 😄 kendime güvenim olsa da
Anladım 🌝 daha çok küçüksün reel hayata birakabilirsin bence şansına da güven 😊 mutluluklar 🍀

G

Gulse_b

Üye
Kadın
Şans her zaman benden yanaydı ancak hedefi büyük olan insan için aşk tutsaklıktır. Ben böyle düşünüyorum. En azından hayalimi yaşayabilmek için bunu yapmak zorundayım. Fotoğrafı değişmişsin gerçekten 30 yaşında göstermediğini söyleyebilirim. 😁 Sana da bol şanslar
[/QU kesinlikle saygı duyuyorum..👍 umarım ki yaşarsın.tesekkur ederim 🙏😊😊

B

Busracan

Üye
Kadın
Instagramdan yazabilir misiniz, kullanici adim:lxxxx