Arıyor Anlaşmalı / Erkeğim / Çocuk, Tayin, Aile baskısı herkes kabulüm / tek şartım aynı ev (yaşamın ucuz olduğu bir şehir olursa ayrı evde düşünebilirim)

urlanındenizi

urlanındenizi

Üye
Erkek
Merhaba,

İzmir'de bir kamu kurumunda memurum (üniversite, tayin olayımız yok o yüzden sizin gelmeniz daha kolay olur ama benim de başka illere gelme imkanım var eğer gerekirse). Yalnız yaşıyorum, İzmirli değilim.. Tayin isteyen, aile baskısı yaşayan, cinsel yönelim nedeniyle, çocuk isteyen, vatandaşlık isteyen vb. nedenlerle evlenmek isteyen kadın arkadaşlara yardımcı olmak adına anlaşmalı evlilik yapabilirim. Aynı evde yaşayıp masraflara ortak olma dışında ücret vb gibi maddi beklentim yok.

32 yaşındayım fakat yaşımı pek göstermem, kendince bakımlı düzgün görünüşlü biriyim, yanınızda kötü gözükmem. Karakterime çok güveniyorum özellikle ail baskısı için evlenenler için iyi bir tercih olacağımı düşünüyorum.

Eşcinsel değilim fakat şüpheniz olmasın duygusal ve cinsel bir beklentim asla olmayacak ne şimdi ne ileride. Amacım sıkıntı yaşayan birine yardım etmek ve mümkünse ev masraflarını paylaşabileceğim iki arkadaş gibi yaşayabileceğim biriyle anlaşmalı evlilik yapmak. Tercihen inandırıcı olmasını isterim aileler açısından ama sizin farklı talebiniz varsa detaylı konuşuruz.

Üzerimde bir evlilik baskısı yok farklı bir deneyim yaşamak ve birine yardım etme güdüsüyle böyle bir evlilik düşünüyorum.

Detaylı görüşmek için lütfen özelden yazınız.

Yaş (Age)
32
Boy (size)
178
Kilo (weight)
80
Eğitim (education)
  1. Lisans
Meslek (Job)
  1. memur
Son düzenleme:
urlanındenizi

urlanındenizi

Üye
Erkek
Günceldir konum, çocuk isteyen, aile baskısı yaşayan, tayin isteyen vb her türlü kadın arkadaş yazabilir. illa olsun dediğim bir şartım yok yani olmasını istediklerim dışarıdan gerçekçi gözükmesi ve aynı ev ama sizin taleplerinize göre müzakere ederiz.

yine belirteyim asla cinsel ve duygusal bir karşılık olmucak, eş cinsel değilim.