Anlaşmalı Evlilik İle Avrupada Yaşamak Ve Çalışmak

avrupaevlilik

avrupaevlilik

Üye
Kadın
Merhaba anlaşmalı evlilik ile avrupaya yerleşmek isteyen kişiler özel mesaj ile ulaşarak bilgi alabilirler.
Not:Bu sürece girdikten sonra Türk vatandaşlığından tamamen ayrılmanız gerekeceğini hatırlatmak isterim bu sebeple sadece bu süreci maddi ve manevi şekilde sorunsuz yürütebileceğini düşünen ciddi kişilerin iletişime geçmesi hem sizin hem bizim yıpranmamamız için önemlidir lütfen konuyla ilgili bilgisi olmayan bırakın yurtdışını hayatı boyunca köyünden dışarı çıkmamış ve kendini uyanık sanan arkadaşlar yazmasın

Yaş (Age)
26
Boy (size)
175
Kilo (weight)
55
Eğitim (education)
  1. Lisans
Meslek (Job)
  1. serbest
rosemary19

rosemary19

Üye
Kadın
Merhaba. Ben 23 yaşında bayanım. Yurtdışında yaşamak için anlaşmalı evlilik istiyorum. Maddi olarak ayırabileceğim bütçem var detayları öğrenebilir miyim?

avrupaevlilik

avrupaevlilik

Üye
Kadın
Merhaba. Ben 23 yaşında bayanım. Yurtdışında yaşamak için anlaşmalı evlilik istiyorum. Maddi olarak ayırabileceğim bütçem var detayları öğrenebilir miyim?
Merhaba özelden mesaj atabilirseniz yardımcı olabilirim
Merhaba, ben üniversite okuyorum, yüksek lisansı yurt dışında yapmak istiyorum. Onu yaparken de vatandaşlığı almam çok güzel olur. Böyle yapan tanıdıklarınız vs varsa bilgilendirir misiniz? Teşekkür ederim
Merhaba malesef bu konuda size yardımcı olabilecek birini tanımıyorum ama üniversitedeki hocalarınızdan yardım isterseniz eminim aradığınız bağlantıyı bulabilirsiniz birde hangi ülkeyi istediğinizi bilmiyorum ama eğitim ve kariyer alanında kanadayı öneririm vatandaşlık alma şansınızda var eğitim aldığınızda eğer maddi imkanın varsa kanadada yükseklisansı araştırabilirsin özelden yazarsan sosyal medyada bilgi alabileceğin birkaç hesabı verebilirim kanada ile ilgili

Tibetonya

Tibetonya

Üye
Lgbti
Ben evlenmek istiyorum kim olduğu farketmez sadece eşcinsel evlilik istiyorum ve 21 yaşındayım ulaş bana lütfen Instagram tibetonya