Anlaşmalı evlilik (ücret istemiyorum)

Okunuyor :
Anlaşmalı evlilik (ücret istemiyorum)

A

ALTAN34

Üye
Erkek
Merhaba, 30 yaşında İstanbul da ailemle yaşayan bir bayanım, aile baskısından dolayı anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum. evlendikten sonra ayrılmak için belli bir sürem yok yani uzun süre ayrılmadan sadece arkadaş olarak da bu evliliği yürütmek isteyen var ise bana mesaj atsın lütfen. Ciddi düşünenleri bekliyorum. Cinsel tercihi hiç önemli değil önemli olan anlaşabilmek İstanbul içi olursa daha iyi olur.
Merhaba Arayışınız hala devam ediyorsa görüşebiliriz

M

Mehmett16

Üye
Erkek
Merhaba, 30 yaşında İstanbul da ailemle yaşayan bir bayanım, aile baskısından dolayı anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum. evlendikten sonra ayrılmak için belli bir sürem yok yani uzun süre ayrılmadan sadece arkadaş olarak da bu evliliği yürütmek isteyen var ise bana mesaj atsın lütfen. Ciddi düşünenleri bekliyorum. Cinsel tercihi hiç önemli değil önemli olan anlaşabilmek İstanbul içi olursa daha iyi olur.
Merhabalar esra hanım bende bursadan 27 yaşındayım uzun soluklu ilişki dürüst güvenilir birini arıyorum eğer ilanınız hala geçerliyse tanımak istiyorum sizinle.

M

Mehmett16

Üye
Erkek
Detayları özelden konuşuruz ben bulamadım gerçi baya karışık bu site çözemedim