anlaşmalı evlilik yapabilecek güvenilir biri

Okunuyor :
anlaşmalı evlilik yapabilecek güvenilir biri

S

serpil123

Üye
20 yaşında bir kızım aile baskısı ve kısıtlama görüyorum 1-2 yıllığına anlaşmalı evlilik yapabilecek güvenilir birini arıyorum ama formalite icabı olduğunu aileler bilmeyecek cinsel birliktelik asla istemiyorum

Boy
155
Kilo
40
Eğitim
lise
Meslek
işsiz
Majeste_009

Majeste_009

Üye
Erkek
20 yaşında bir kızım aile baskısı ve kısıtlama görüyorum 1-2 yıllığına anlaşmalı evlilik yapabilecek güvenilir birini arıyorum ama formalite icabı olduğunu aileler bilmeyecek cinsel birliktelik asla istemiyorum
Yayın otomatik olarak birleştirildi:

Slm

Son düzenleme:
C

Charismatik

Üye
Erkek
Sehir disina gelebilirim dersen seni on numara bes yıldiz agirlamak isterim tabiki her şey usulune uygun olacak bende aile baskisindan cok sıkiltim ama bu hayatta bi yandan uzun ömürlü hayat arkadasi istiyorum sende uygun gorursen seni tanimak isterim

T

Talebeyiz_34

Üye
Erkek
Merhaba arayışınız devam ediyorsa görüşelim

Y

Ysf

Yasaklı
Üye
Erkek
Ucret karşılığı anlaşmalı evlilik düşünen bayanlar özelden yazabilir