Anlaşmalı Evlilik Yapacağım Bayan arıyorum ( Maddi yardımlı)

G

Gulse_b

Üye
Kadın
Mrblar ben zeynep antalyadan ben ortak da yapabilirim sadece aynı evde yaşayan iki dost olmak istiyorum dışarıdan da evli görünmek istiyorum hiç bisey istemiyorum çevremdeki baskılardan biktim artık
Ben de ya..ne hallere düştüm inanamiyorum en son çareyi burda buldum .umarım çıkarız su rezil durumdan
Yayın otomatik olarak birleştirildi:

Istanbulda yaşayacak 30 yaşını geçmemiş anlaşmalı evleneceğim bayan arkadaş arıyorum. Isterse gelinliğinden düğününe kadar herşey yaparim. Detaylar için mesaj atiniz
Merhaba.instagramdan görebilirsiniz.inanin düzgün güvenilir kendini geliştirmiş bir insanım..inanılmaz baskı altındayım artık bu yolu buldum..dilerseniz görüşebiliriz ?

Asl27

Asl27

Üye
Kadın
Merhaba
Yayın otomatik olarak birleştirildi:

Özelden yazabilir misiniz ?

GökkuşağıSavaşçısı

GökkuşağıSavaşçısı

Üye
Kadın
Lgbt bireyiyim anlaşmalı evlilik düşünüyorum 19 yaşindayim aile baskısından bıktım düşünürseniz mesajınızı bekliuorum

07gizli_önemlilik

07gizli_önemlilik

Üye
Kadın
Istanbulda yaşayacak 30 yaşını geçmemiş anlaşmalı evleneceğim bayan arkadaş arıyorum. Isterse gelinliğinden düğününe kadar herşey yaparim. Detaylar için mesaj atiniz
Öncelikle güncel mi hala, gerçi kimlikteki yaştan kaçırdık sanırım. Ruh yaşı geçerli olmazmı 🙈🙈