anlaşmalı evlilik yapmayı düşünüyorum.

Okunuyor :
anlaşmalı evlilik yapmayı düşünüyorum.

M

mesela

Üye
Aile baskısından dolayı anlaşmalı evlilik yapmayı düşünüyorum.

Boy
170
Kilo
58
Eğitim
Önlisans
Meslek
memur
C

Charismatik

Üye
Erkek
Arkadaş bu aile baskisi nedir yaa ayni sıkinti bendede var bende devlet memuruyum şehir dışina gelmeyi düşünürmüsün acaba

M

mesela

Üye
Arkadaş bu aile baskisi nedir yaa ayni sıkinti bendede var bende devlet memuruyum şehir dışina gelmeyi düşünürmüsün acaba
ya aile baskısı var ama ölümcül bir sorunum yok. evlen artık diyorlar sadece. boğazımı sıkmıyorlar yani.. ben diğerlerine göre şanslıyım sanırım. sadece evlenip etrafın "bir sorunu mu var acaba" bakışlarından kurtulmak istiyorum. yoksa hem güzelim hem bakımlıyım işim gücüm yerimde, aşık olamıyorum kolay kolay, mükemmeliyetçi bir yanım var. en iyisi olsun istiyorum, bundan dolayı kaldım bu yaşa kadar..

M

Mert34

Üye
Erkek
Çocuk sahibi olmak istersen tıbbi yollarla. Cinsel beklentin olmazsa tanısalım. Ben de eli yüzü düzgün uzun boylu biriyim. Öğretmenlik yapıyorum.

C

Charismatik

Üye
Erkek
ya aile baskısı var ama ölümcül bir sorunum yok. evlen artık diyorlar sadece. boğazımı sıkmıyorlar yani.. ben diğerlerine göre şanslıyım sanırım. sadece evlenip etrafın "bir sorunu mu var acaba" bakışlarından kurtulmak istiyorum. yoksa hem güzelim hem bakımlıyım işim gücüm yerimde, aşık olamıyorum kolay kolay, mükemmeliyetçi bir yanım var. en iyisi olsun istiyorum, bundan dolayı kaldım bu yaşa kadar..
Ee cok sukur benimde maddi durumum yerinde üzerine üstelik bizimkilerden bi dünya alacagimn var bende henuz dogru kisiyi bulamadigim icin bu yollara basvurdum yanii

Kanvegul

Kanvegul

Üye
Erkek
Merhaba sizinle tanışmak isterim