Anlaşmalı evlilik

Okunuyor :
Anlaşmalı evlilik

T

Tuer

Üye
Erkek
Merhaba.Ben lezbiyen bir bayanla anlasmali evlilik istiyorum.Hicbir sekilde birliktelik olmayacak.Sehir maddiyat hicbiri sorun degil tek problem ailem benim gbi devlet memuru olmasi takintisi.Hersey kagit uzerinde ailelere karsi hersey usulune uygun bir evlilik dusuncesi olan lezbiyen ya da sartlara uyan bayan arkadaslarin mesajlarini bekliyorum.Lutfen ciddi dusunenler ulassin.

Boy
1.80
Kilo
75
Eğitim
Lisans
Meslek
memur
Dygu

Dygu

Üye
Kadın
Merhaba bende tercihimden dolayı düşünüyorum ama istanbuldan taşınma gibi planlarımda var. Nasıl olur bile ediö

E

EYLÜL97

Üye
Kadın
Merhaba özelden yazar mısınız
Yayın otomatik olarak birleştirildi:

Z
Merhaba.Ben lezbiyen bir bayanla anlasmali evlilik istiyorum.Hicbir sekilde birliktelik olmayacak.Sehir maddiyat hicbiri sorun degil tek problem ailem benim gbi devlet memuru olmasi takintisi.Hersey kagit uzerinde ailelere karsi hersey usulune uygun bir evlilik dusuncesi olan lezbiyen ya da sartlara uyan bayan arkadaslarin mesajlarini bekliyorum.Lutfen ciddi dusunenler ulassin.
özelden yazar mısınız

E

EYLÜL97

Üye
Kadın
Özelden mesajla ulaşırsanız detayları görüşelim