Anlaşmasız Evlilik Düşünen Var mı?

Gentleman

Gentleman

Üye
Erkek
Bakıyorum herkes anlaşmalı evlilik peşinde.. Muhalefet değil mi kardeşim. Ben anlaşmasız evlilik istiyorum. Azıcık çekişme olsun, var mı düşünen :)

payitaht108

payitaht108

Üye
Erkek
Anlaşamadığın kişiyle evlilik olur mu hiç dostum aklına şaşarım 😁

Eğer bahsettiğin gerçek bir evlilik neden isteyen yok?
Sorusuysa ben bu noktada gerçek olacak bir evlilik düşünüyorum aslında gerçekten gerçek bir kişi ile gerçek bir evlilik gerçekleşirse, gerçek bir evlilik gerçekleşmiş olur

Velhasıl Kelam : Bana uyan, karakterime uyan birisi ile gerçek bir evlilik düşünürüm, ama zor tabii gerçek evlilikler zor en iyisimi bu sayfayı kapatıp yine sözleşmeli geçici evlilik aramak çünkü herkes öyle yapar...

Gentleman

Gentleman

Üye
Erkek
Anlaşamadığın kişiyle evlilik olur mu hiç dostum aklına şaşarım 😁

Eğer bahsettiğin gerçek bir evlilik neden isteyen yok?
Sorusuysa ben bu noktada gerçek olacak bir evlilik düşünüyorum aslında gerçekten gerçek bir kişi ile gerçek bir evlilik gerçekleşirse, gerçek bir evlilik gerçekleşmiş olur

Velhasıl Kelam : Bana uyan, karakterime uyan birisi ile gerçek bir evlilik düşünürüm, ama zor tabii gerçek evlilikler zor en iyisimi bu sayfayı kapatıp yine sözleşmeli geçici evlilik aramak çünkü herkes öyle yapar...
Sevgili dostum amacım ironi yapmak. Anlaşmalı evlilik yazmış herkes. Siteden görücü usulü evlenemezsin. Başka türlü bir evlilik de mümkün değil, gerçek de olsa sahte de olsa illa ki anlaşmalı olmak zorunda. Vurgulamak istediğim husus buydu.