Dikkat! Arkadaş bölüm kuralları

  • Başlatan ad@min
  • Başlangıç tarihi
  • mesaj 0
  • okunma 482
ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Şehir
İstanbul
anlasmalievlilik.com sitesinde diğer bölümlerde olduğu gibi ARKADAŞ ARIYORUM bölümünde de ilan oluşturmak ücretsizdir.

Oluşturan ilanlar suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ters düşecek bir durum yaratan ya da teşvik eden, hiçbir tür yasa dışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik resim video ya da ahlaka aykırı gönderi yayınlanamaz

HER NE ŞEKILDE OLURSA OLSUN SUÇ İŞLEYENE AİTTİR. anlasmalievlilik.com SORUMLULUK KABUL ETMEZ.


1-) anlasmalievlilik.com arkadaşlık arayan insanların serbest iradesiyle birbirlerini tanıma ve seçme olanağı sunmaktadır. İnteraktif ortamda karşılaşan insanların karşılıklı birbirlerine uygun iradelerinin oluşumunda hiçbir katkısı ve sorumluluğu yoktur. Bu nedenle anlasmalievlilik.com hiçbir şekilde tarafların cezai ve/veya hukuki taleplerine muhatap edilemez.

2-) Profil oluşturup ilan gönderenler her zaman sanal ortamda hareket ettiklerinin bilincinde olmalı, tam olarak güven kazanmadan özel hayatlarına ilişkin açıklayıcı bilgileri karşı tarafa vermekten kaçınmalıdırlar.

3-) anlasmalievlilik.com, üzerinde yayınlanan profil bilgileri tüm üyeler, oluşturulan ilanları tüm ziyaretciler görebilmektir. Profil oluşturan kişi dilediği zaman profili düzenleme yetkisine hakkına sahiptir. Yayınlanan profillerin veya ilanların yayından kaldırılmasında anlasmalievlilik.com sitesi kesinlikle sorumlu değildir.

4-) anlasmalievlilik.com sitesinde profil oluşturan ve yayında olan profil sahipleri ile iletişim alanlarından iletişim kurmaya çalışan ziyaretçilerin bilgisayarlarının IP numaraları güvenlik nedeniyle sistem tarafından kaydedilmektedir. Taciz yada tehdit halinde, hukuki işlem gerektiği takdirde bu numaralar kullanıcının kimliğini tespit için kullanılabilecek ve gerekirse yargıya verilebilecektir. Bu zorunluluk nedeniyle sır tutma yükümlülüğümüzün de ortadan kalkacaği bilinmelidir.

5-) anlasmalievlilik.com arkadaş arıyorum bölümünde ilan oluşturanlar ve profilleri inceleyen ziyaretçiler yukarıdaki maddeleri kabul etmiş sayılırlar.
 
Üst