bir gay olarak sanırım düzgün bir bayanla anlaşmalı evlenmek istiyorum, İstanbuldan varmı talip :)

Okunuyor :
bir gay olarak sanırım düzgün bir bayanla anlaşmalı evlenmek istiyorum, İstanbuldan varmı talip :)

K

koyulaci_88

Üye
Erkek
Merhabalar
İstanbulda yaşayan işinde gücünde, özel sektörde mühendis olarak çalışan, kendi halinde, tek yaşayan, eşcinsel eğilimlerinden artık sıkılmaya başlamış, 30 lu yaşlarda biriyim. Anlaşmalı evlilik tamlaması ne kadar tuhaf gelse de bir çocuk sahibi olmak için başvurulması gereken yerlerden biri diye düşündüm. İnternet ortamından tanışmak ne kadar sağlıklı olur bilemiyorum ama bizim durumumuzda, zorluklarla mücadele eden insanlar için başka da bir çare bulunmuyor galiba, tabii gay ortamımız olmaması da yönlendirici bir etken :)
Kendimden çok emin olmamakla ve çok da umutlu olmamakla beraber birbirimizi anlayabilecek, cinsel tercihine saygı duyacağım ve çocuk sahibi olacağım, aklı başında, trip yapmayacak, yeri geldiğinde beraber keyifli vakit geçirebileceğim, yeri geldiğinde salondaki kanepede lök gibi yatmama laf etmeyecek bir hanımcıkla tanışmak isterim. Denemekten ne zarar gelir be!
Amma yazdım, neyse, herkese mutluluklar :)

Boy
178
Kilo
105
Eğitim
Lisans
Meslek
işçi
G

Gurbetist

Üye
Kadın
Bu ilan sahte dir kendisi numarası verid sonra yok ciddi düşünüyorum yok takılmak istiyorum anlaşmalı evlilik gibi amaçı yok boşa yazmayınız bu şahsa