Boş muhabbet değil anlaşmalı şekilde evlilik istiyorum

Okunuyor :
Boş muhabbet değil anlaşmalı şekilde evlilik istiyorum

E

eserkahraman99

Üye
Erkek
Yalnızlıktan aile baskısından gerçekten bıktım anlaşmalı evlilik aramamın sebebi benim gibi maddi beklentiler içersinde olmayan biriyle evlenmek derdim herşey usulüne göre olur zaten onda sorun yok izmirdeyim ona göre ciddi kişiler yazsın boş muhabbet maddiyat beklentisi olanlar uzak durun lütfen

Boy
120
Kilo
1500
Eğitim
Önlisans, Lisans, Doktora
Meslek
memur, işçi, ticaret, Emekli, işsiz
E

eserkahraman99

Üye
Erkek
izmirde yasiyorum ciddi sekilde evlenmek cocuk sahibi olmak istiyorum benim gibi cocuk sahibi olmak isteyen bayanlarlada anlasmali olarak evlenebilirim gorucu usuluda olur gelip isteriz yeter ki durustluk olsun isim var arabam var universite mezunuyum yasi 20 ile 35 olan bayanlar yazabilir

E

eserkahraman99

Üye
Erkek
izmirdeyim universite mezunuyum guzel bi isim var arabam var yalniz yasiyorum aile baskisi cevre baskisi herkesin gercek bi evlilikte maddi olarak bi kazanc saglama cabasinda oldugunu dusunursek iki tarafinda maddi beklentisi olmadan ciddi sekilde anlasmali evlilik yapmayi dusunuyorum izmirde yasiyorum isimden dolayi sehir degistiremem buna gore yurekli ciddi insanlar yazarlarsa sevinirim bos muhabbetlere kapaliyim herseyim var cok sukur kimseden maddi bi beklentim yok bir fincan kahvenin bile 40 yil hatri vardir sonucta ciddi olmayanlar lutfen uzak dursun