Çevre ve aile baskısı nedeniyle evlenmek zorunda kalan Gay arkadaşlarımın Dikkatine!

Serdar40

Serdar40

Yasaklı
Üye
Arkadaşlar Merhabalar ben Eylül İstanbul'da yaşıyorum 28 yaşındayım Halkla İlişkiler mezunuyum özel bir sektörde çalışıyorum.. eşcinsel olduğu için ailesinden baskı görenn ve bu anlamda sevgilisi olsa bile gizli saklı görüşen ailesinden ve çevresinden sürekli evlen artık baskısı gören gay arkadaşlarım.. aynı dertten müzdaribim ve hiç bir maddi beklentim yok sadece bu baskıdan kurtulmak için ömür boyu da dost ve dert ortağı olabileceğim biriyle anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum. İlgilenenler yazsın lütfen
MERHABA ISTANBULDA YAŞIYORUM ARAYIŞINIZ HÂLÂ DEVAM EDİYOR ise tanışmak istiyorum

Serdar40

Serdar40

Yasaklı
Üye
Merhaba İstanbul'da yaşıyorum kurulu bir düzenim var 40 yaşındayım doktora yapıyorum kamuda çalışıyorum düzgün bir hayatım var bende yönelimimden dolayi böyle bir evlilik yapabilecek ciddi Eğitimli ve Kendi Ayakları üzerinde durabilen bir bayan arıyorum eğer hala arayışta iseniz tanışmak istiyorum

Sezer1994

Sezer1994

Yasaklı
Üye
Arkadaşlar Merhabalar ben Eylül İstanbul'da yaşıyorum 28 yaşındayım Halkla İlişkiler mezunuyum özel bir sektörde çalışıyorum.. eşcinsel olduğu için ailesinden baskı görenn ve bu anlamda sevgilisi olsa bile gizli saklı görüşen ailesinden ve çevresinden sürekli evlen artık baskısı gören gay arkadaşlarım.. aynı dertten müzdaribim ve hiç bir maddi beklentim yok sadece bu baskıdan kurtulmak için ömür boyu da dost ve dert ortağı olabileceğim biriyle anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum. İlgilenenler yazsın lütfen
Merhaba 27 yasında eşcinsel erkeğim 5 yıldır sevgilimle yaşıyorum. Aile baskısı yüzünden sırdaş ve kafalarımız uyabileceği yalın arkadaş ve dost olabilceğim biriyle anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum. Dilerseniz instagramdan yazabilirsiniz XXXXXX daha detaylı konuşabiliriz

EYLÜL97

EYLÜL97

Üye
Kadın
Duyuru güncelse lgbt bireyi olarak bende böyle bir evlilik düşünüyorum, burdan şartlarınızı vs konuşabiliriz
Aile baskısı sebebiyle böyle bir evlilik düşünüyorum
Özelden yazar mısınız
Aile baskisindan dolayi anlama anlama yapmak istiyorum
Özelden yazar mısınız
Merhaba İstanbul'da yaşıyorum kurulu bir düzenim var 40 yaşındayım doktora yapıyorum kamuda çalışıyorum düzgün bir hayatım var bende yönelimimden dolayi böyle bir evlilik yapabilecek ciddi Eğitimli ve Kendi Ayakları üzerinde durabilen bir bayan arıyorum eğer hala arayışta iseniz tanışmak istiyorum
Özelden yazar mısınız Serdar bey