Ciddi düşünen bir bayanla anlaşmalı evlilik..

T

Tedy

Üye
Erkek
Merhaba,
40 yaşında iyi bir kariyere sahip bir beyim . Gerek aile baskısı gerek özel sebepler den dolayı anlaşmalı, evlenmeyi düşünuyorum. Herşey usulüne uygun yapılacak tek isteğim bu. dışarıya karşı evli ama bir çatı altında arkadaş sırdaş olacak birini arıyorum. Anlaşabildiğimiz süre çerçevesinde evliliğe devam edebiliriz yada kısa süreli de olabilir. Ciddi düşünen arkadaşlar bana ulaşsın lütfen ..
 
Yaş (Age)
37
Boy (size)
178
Kilo (weight)
76
Eğitim (education)
  1. Lisans
Meslek (Job)
  1. serbest
Son düzenleme:
S

selen

Üye
Şehir
İstanbul
Merhaba,

Aile baskısı nedeniyle anlaşmalı, sade bir evlilik düşünüyorum. Maddi bir beklentinin her iki taraf için de olmaması ve belli bir süre en fazla bir yıl yaşanması şeklinde düşünüyorum. İstanbul 'da yaşıyorum. Yazdıklarım sizin için de uygunsa eğer görüşebiliriz.
 
S

Stradivarius

Üye
Kadın
Yaş
30
Şehir
Ankara
Merhabalar, ben de aynı konseptte bir evlilik düşünüyorum. 29 yaşında mühendis bir bayanım. Şehir olarak neresi uygun sizler için bilmiyorum ama Ankara düşünürseniz ciddi olarak konuşabiliriz.
 
S

Stradivarius

Üye
Kadın
Yaş
30
Şehir
Ankara
Aile ve çevrelerin normal bir evlilik olarak bileceği, saygı çerçevesinde ev arkadaşlığı yapabileceğim, yaş, meslek, görüntü açısından bana uygun biriyle evlilik düşünüyorum.
Maddi durumu iyi ve kariyer sahibi biriyim, karşı taraftan herhangi bir beklentim yok. Aynı şekilde tek beklentisi bu anlaşmaya saygılı yaklaşabilecek ve sorumluluklarını bilecek, iyi bir eş izlenimi veren bir bey olması.
 

Benzer konular...

GökkuşağıSavaşçısı
mesaj
0
okunma
280
GökkuşağıSavaşçısı
GökkuşağıSavaşçısı
Kanvegul
mesaj
3
okunma
494
zuhallflz
zuhallflz
Üst