Ciddi düşünen bir bayanla anlaşmalı evlilik..

• Başlatan Tedy
  • Başlangıç tarihi
  • mesaj 14
  • okunma 1K
Venus23

Venus23

Üye
Kadın
Merhaba ben anlaşmalı evlilik düşünüyorum şehir farketmez ailemle İstanbul’da oturuyorum ama sonra taşınırım 23 yaşındayım yeni mezun sayılırım

N

Naza

Üye
Kadın
Merhaba,
40 yaşında mimar bir beyim . Gerek aile baskısı gerek özel sebepler den dolayı anlaşmalı, evlenmeyi düşünuyorum. Herşey usulüne uygun yapılacak tek isteğim bu. dışarıya karşı evli ama bir çatı altında arkadaş sırdaş olacak birini arıyorum. Anlaşabildiğimiz süre çerçevesinde evliliğe devam edebiliriz yada kısa süreli de olabilir. Ciddi düşünen arkadaşlar bana ulaşsın lütfen ..
Maddi yönden iyi imkanlar sunarsaniz ve tüp bebek ile çocuğunuz olabilecekse tanışmak isterim

ecemege

ecemege

Üye
Kadın
Merhaba,
40 yaşında mimar bir beyim . Gerek aile baskısı gerek özel sebepler den dolayı anlaşmalı, evlenmeyi düşünuyorum. Herşey usulüne uygun yapılacak tek isteğim bu. dışarıya karşı evli ama bir çatı altında arkadaş sırdaş olacak birini arıyorum. Anlaşabildiğimiz süre çerçevesinde evliliğe devam edebiliriz yada kısa süreli de olabilir. Ciddi düşünen arkadaşlar bana ulaşsın lütfen ..
merhabalar izmirliyim 29 yaşındayım bana özelden yazarmisiniz

G

Gaziantep

Üye
Kadın
Merhaba,
Hangi şehir acaba