Cinsel Tercihlerimden Dolayı Anlaşmalı Evleneceğim Bayan Arkadaş ariyorum

Okunuyor :
Cinsel Tercihlerimden Dolayı Anlaşmalı Evleneceğim Bayan Arkadaş ariyorum

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Hayır saçma değil site parayla zaten adam kendi cebinden veriyo bi geliri yoktu sitenin reklam tıklanacak öyle kendini döndürecek site buda zor size kolay geliyo
Diğer evlilik ve arkadaşlık sitelerinde 50 tl ye üyelere ancak emoji gönderebilirsiniz... biz 3 aylık gold üyelik veriyoruz... Amaç para kazanmak değil bunu bilesiniz...Amacımız sunucu ve yazılım giderlerini karşılamak ...

esraa

esraa

Üye
Gold
Kadın
ad@min, yerinde bir karar .. bazı arkadaşlar bedava diye ikişer üçer uyelik alıp mesaj gönderiyorlardı.. kimin kim olduğunu bilemez olmuştuk.. Sitede Maddi yardımda bulunacağım diye binlerce tl den bahsedenler 50 tl yide verir herhalde:)))

Eylem

Eylem

Üye
Gold
Kadın
ad@min, yerinde bir karar .. bazı arkadaşlar bedava diye ikişer üçer uyelik alıp mesaj gönderiyorlardı.. kimin kim olduğunu bilemez olmuştuk.. Sitede Maddi yardımda bulunacağım diye binlerce tl den bahsedenler 50 tl yide verir herhalde:)))
Bende aynısını demiştim okadar parayı veren 50 tlyle ölmez hayır işler 😂😅

M

Mls

Üye
Kadın
Istanbulda ikamet ediyorum 37 yaşındayım kadınlara karşı pasifimdir. Istanbulda ikamet eden 30 yaşını asmamış aile eş dost arasında normal evli bir çift gibi görüneceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Detaylar için mesaj atiniz
Yayın otomatik olarak birleştirildi:

Mesaj hakkı için yorum yaptimm
Merhaba

Istanbulda ikamet ediyorum 37 yaşındayım kadınlara karşı pasifimdir. Istanbulda ikamet eden 30 yaşını asmamış aile eş dost arasında normal evli bir çift gibi görüneceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Detaylar için mesaj atiniz

Merhaba

Son düzenleme:
M

miraclee

Üye
Kadın

Merhaba, Antalya’da yaşıyorum İstanbul’a yalnızca evlenip de gelebilirim anlaşmalı evlilik için dilerseniz görüşebiliriz