CİNSELLİK OLMADAN BİR EVLİLİK DÜŞÜNÜYORUM

Okunuyor :
CİNSELLİK OLMADAN BİR EVLİLİK DÜŞÜNÜYORUM

evlilik düşünüyor musunuz

• evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
  • Anket kapatılmış .
Koray

Koray

Üye
Erkek
Merhaba değerli sayfa üyeleri;

39 yaşındayım. Daha evvel evlendim ve boşandım. Çocuğum yok. İstanbul'da yaşıyorum. Kamu kurumunda yönetici olarak çalışıyorum.
1 kere evlendim ve resmi olarak da boşandım. Boşanmadan sonra nedense cinsellikten soğudum. Cinsellik beklentisi içinde olmayan tercihen İstanbul'da yaşayan 28-33 yaşları arasında bir bayanla tanışmak ve kısmet olursa da evlenmek ve hayatımı birleştirmek istiyorum. Belli bir süre için evlilik düşünmüyorum yani boşanmak için hayatımın sonuna kadar evimde bir ses bir nefes olacak bir hayat arkadaşı arıyorum. Evleneceğim bayan evlenmiş ve boşanmış olabilir (çocuksuz olması) illa çalışacak eve para getirecek diye bir derdim yok. Çok şükür kazancım ikimize de yeter. Tabi çalışmak isterse de engel olmam. Birbirimize karşı güven verirsek ilerleyen süreçte tıbbi yollardan çocuk sahibi olmak da isterim. Tabi bunu süreç gösterir. Özellikle İstanbul'da yaşayan bayanların bana dönüş yapmasını rica ediyorum. Öncelikle İstanbul içindeki bayanların yazmasını rica ederim. Çünkü tanışma ailelerin tanışması gibi belli bir süreç olacak. İkili olarak birbirimizi tanıyabilmemiz açısından mesafe kısa olmalı diye düşünüyorum. Bu arada dini inancı olan biriyim. Karşımdaki evleneceğim bayanın da bu hassasiyette olmasını beklerim. Kapalı bayan da olabilir. Ama öncelik dürüst-güven verici ve ciddi olması. Kimsenin zamanını boşa harcamak istemem o yüzden bu etik kaygıları taşıyan kişilerin yazmasını bekleyeceğim. Allah hepinize bu salgın günlerinde sağlık ve sıhhat versin.
Hepinize sağlıklı günler diliyorum.