Çocuk için evlilik doğru mu?

• Başlatan Doğan Elbistanlı
  • Başlangıç tarihi
D
Bir can dünyaya getirip onu aile ortamından uzak anne veya baba sevgisinden mahrum bırakmaya hakkınız var mı? Belki haddimi aşan bi paylaşım olacak ama içimden bunu yazmak geldi. Koruyucu anne yada baba olun. Daha 1 yada 2 yaşında yardıma muhtac bircok evladımız var. Sevgi bağı kan bağı ile mi olur? Tartışma yaratmak için yazmıyorum. Lütfen karşıt düşünceler yorum yapmasın. Anlaşarak Bi aile olun tamam ama sadece cocuk yapıp ayrılcaz. Lütfen

Gentleman

Gentleman

Üye
Erkek
Dostum kendini ifade etmişsin ancak karşıt düşünceler yorum yapmasın deyince biraz gruplaşmaya dönmez mi bu? Söylediğini tasvip ettiğim veya aksini düşündüğümden değil lakin başlıkta sorduğun soruyu görünce yorum yapmak için girdim. Ancak karşıt düşüncede olanlar yazmasın deyince bir an şaşırdım ne yazacağımı. Bunu isteyen arkadaşların neden böyle birşey istediğini öğrensen, belki mantıklı bir sebepleri vardır. Onlara da söz hakkı tanımalısın.

D
Biliyorum karşıt düşünce ve haklı sebebler olabilir. Herhangi bir sebeb yada hastalık geçerli sebeb olabilir. Ama keyfe keder ben Cocuk yapıyım ayrılalım ya sonra? O zaman kısa özet yapayım neden bunu yazdım. Görüştüğüm bir kaç kişi sadece cocuk yapıcaz. E tamam ya sonra? Sonrası yok yada bu yazıyı yazıp arkasında durana yok zaten bana göre. Bu cocuga bi Kimlik çıkıcak. Eğitimi sosyal hakları herşeyi geçtim de aile ortamı olmayacak. Bu yüzden görüşmeleri kestim. Bakın Türkiye'de aile kavgalarının en cogu Cocuk göstermemek, bebeği saklamak ayrıldıktan sonra yaşanan bircok şiddet sebebi olabiliyor. Bilinçli yada bilinçsiz insanlar bunu anlayışla karşılayamayabiliyor. Maksadım birilerinin paylaşımına gönderme yapmak değil sadece iyi düşünmeleri. Bi hikaye dinledim burdan birinin bende kalsın söylemem zaten de hikayesi cok aci olmustu. Tabi 5 elin parmağı bir değil bu platformu kurulalı neredeyse 2 yıl olacak. Forum dönemi falan uzun zamandır takip ederim. Birçok evlenip amacına ulaşan tanıdığımda var. Allah herzaman herkesin gönlüne göre versin inşallah iyi bayramlar

Bluegirl5

Bluegirl5

Üye
Kadın
Bir can dünyaya getirip onu aile ortamından uzak anne veya baba sevgisinden mahrum bırakmaya hakkınız var mı? Belki haddimi aşan bi paylaşım olacak ama içimden bunu yazmak geldi. Koruyucu anne yada baba olun. Daha 1 yada 2 yaşında yardıma muhtac bircok evladımız var. Sevgi bağı kan bağı ile mi olur? Tartışma yaratmak için yazmıyorum. Lütfen karşıt düşünceler yorum yapmasın. Anlaşarak Bi aile olun tamam ama sadece cocuk yapıp ayrılcaz. Lütfen
Neden olmasin?