Çocuk isteyen anlaşmalı evlilik

• Başlatan Cnsn07
  • Başlangıç tarihi
  • mesaj 22
  • okunma 719
  • Şehir etiketle
    antalya

Okunuyor :
Çocuk isteyen anlaşmalı evlilik

Cnsn07

Cnsn07

Üye
Kadın
Antalyada yaşayan 29 yaşında bir bayanım. Öğretmenim. Cinsel yönelimlerimden dolayı anlaşmalı evlilik istiyorum. Ailemin de evlilik konusunda baskıları var tabi. Çocuk sahibi olabileceğim mümkünse Antalyada olan işi gücü olan biriyle formalite evlilik istiyorum.

Koray

Koray

Üye
Erkek
Antalyada yaşayan 29 yaşında bir bayanım. Öğretmenim. Cinsel yönelimlerimden dolayı anlaşmalı evlilik istiyorum. Ailemin de evlilik konusunda baskıları var tabi. Çocuk sahibi olabileceğim mümkünse Antalyada olan işi gücü olan biriyle formalite evlilik istiyorum.
merhaba ben de öğretmenim tanışmak isterseniz yazmanızı bekleyeceğim 39 yaşındayım.

Kanvegul

Kanvegul

Üye
Erkek
Konuşmayı yarıda kestin

dsenkos

dsenkos

Üye
Gold
Erkek
Kanka memuru kim kaybetmiş biz bulalım 😅😂
istiyorki hem dondurma olsun hem erimesin hem cocuk istiyor hem lez ilişkim bitsin istemiyor hem memur olsun istiyor hemde cocuğa baksın istiyor ararsın bulsun böylesini bide gelsin beni bulsun :))