Çocuk isteyen anlaşmalı evlilik

M

metinyilmaz

Üye
Erkek
Antalyada yaşayan 29 yaşında bir bayanım. Öğretmenim. Cinsel yönelimlerimden dolayı anlaşmalı evlilik istiyorum. Ailemin de evlilik konusunda baskıları var tabi. Çocuk sahibi olabileceğim mümkünse Antalyada olan işi gücü olan biriyle formalite evlilik istiyorum.
merhaba 38 yaşındayım. memurum. maddi hiçbir beklentim yok. ben de çocuk istiyorum. özelden görüşelim dilerseniz

B

bora

Üye
Antalyada yaşıyorum ve evlilik sürecinde de Antalyada yaşamak istiyorum. 29 yaşındayım. Memurum. Memur yada sağlam düzgün bir işi olan birisiyle uzun süreli kağıt üzerinde evlilik istiyorum. Evler ayrı da olabilir. Sadece aileler gelince bir araya gelinebilir. Çocuk istiyorum. Şartlarıma uyanlar iletişime geçerse sevinirim.
ben cocuk yaparım işimde sağlam görüşelim ama sen memur diye tuturuyorsun sorun orda

A

Ahmet

Üye
Erkek
Antalyada yaşıyorum ve evlilik sürecinde de Antalyada yaşamak istiyorum. 29 yaşındayım. Memurum. Memur yada sağlam düzgün bir işi olan birisiyle uzun süreli kağıt üzerinde evlilik istiyorum. Evler ayrı da olabilir. Sadece aileler gelince bir araya gelinebilir. Çocuk istiyorum. Şartlarıma uyanlar iletişime geçerse sevinirim.
Ben fethiye'den çocuk sahibi olmak için formalite evlilik arıyorum