Çocuk isteyen bir kadınla anlaşmalı evlilik.

Mert34

Mert34

Üye
Erkek
Cinsel beklentisi olmayan, duygusal beklentisi olmayan bir kadınla anlaşmalı evlilik düşünüyorum. Yaşım 38. Öğretmenim. İstanbulda yaşıyorum. Çocuk yapıp ayrılabiliriz. Birlikte büyütebiliriz de. Amacı sadece çocuk olanlar yazsın. Zaman içinde sevgi, ilgi, cinsellik bekleyecek olanlar yazmasın. Zaten bunu istesem anlaşmalı evlenmeyi düşünmem. Ayakları üzerinde duran maddi manevi beklentisi olmayanlar yazsın.

Yaş (Age)
38
Boy (size)
180
Kilo (weight)
74
Eğitim (education)
  1. Lisans
Meslek (Job)
  1. memur
ecemege

ecemege

Üye
Kadın
aradığınızı biraz zor bulursunuz millet taşıyıcı anneye falan boşuna 200 bin 300 bin bayıyo

Mert34

Mert34

Üye
Erkek
O zaman anne olmak isteyen kadınlar da aileye ve çevreye o çocuğu kabul ettirmek için koca olarak tanıtacağı erkeğe para baymalı. Senin anlamadığın ben taşıyıcı anne istemiyorum. Anneyle bağını koparmak istemiyorum. Anne sevgisine ihtiyacı olur. Erkeklerden hoşlanmayan bir kadınla, kadınlardan hoşlanmayan bir erkek mantığını kullanarak neden bir noktada birleşip çocuk sahibi olamasın.

Diğer grupta da yorumuma bunu yazmışsın. Senin derdini anladım. Derdin para. Biri bunu parasız kabul eder de sektör zarar görür diye endişeleniyorsun. Sen parayla taşımak istiyorsan öylesini bul. Benim ne istediğimi biliyorum,açıkça da yazmışım. Benim gibi düşünen biri çıkarsa olur, olmasa da ne yapalım hayatın sonu değil.

A

Ahmet

Yasaklı
Üye
Erkek
aradığınızı biraz zor bulursunuz millet taşıyıcı anneye falan boşuna 200 bin 300 bin bayıyo
Ecem hanım sen işin ticaretini yapmak istiyorsun illa ki kendisi de çocuk özlemi çeken bir bayan vardır biz öylesini arıyoruz
Sen doğurduktan sonra bakımına da 300 Bin istersin biz o zaman ayvayı yedik

ecemege

ecemege

Üye
Kadın
Ecem hanım sen işin ticaretini yapmak istiyorsun illa ki kendisi de çocuk özlemi çeken bir bayan vardır biz öylesini arıyoruz
O zaman anne olmak isteyen kadınlar da aileye ve çevreye o çocuğu kabul ettirmek için koca olarak tanıtacağı erkeğe para baymalı. Senin anlamadığın ben taşıyıcı anne istemiyorum. Anneyle bağını koparmak istemiyorum. Anne sevgisine ihtiyacı olur. Erkeklerden hoşlanmayan bir kadınla, kadınlardan hoşlanmayan bir erkek mantığını kullanarak neden bir noktada birleşip çocuk sahibi olamasın.

Diğer grupta da yorumuma bunu yazmışsın. Senin derdini anladım. Derdin para. Biri bunu parasız kabul eder de sektör zarar görür diye endişeleniyorsun. Sen parayla taşımak istiyorsan öylesini bul. Benim ne istediğimi biliyorum,açıkça da yazmışım. Benim gibi düşünen biri çıkarsa olur, olmasa da ne yapalım hayatın sonu değil.

erkeklerden hoşlanmayan kadınlar çocuk sahibi olmak istemiyorki ilanlara bi göz gezdirin abakalıö hiç çocuk sahibi olmak amacıyla evlilik ilanı veren bir kadın varmı hepsi erkek çocuk sahibi olmak in bbirini bulmak istiyosunuz da bunun boşanması var bedenen deformasyonu var ilgilenmesi var varda var bi kadın eğer sevmiyosa karşısındakini ondan çocuk yapmak istemez sizde bunu anlamıyorsunuz kullanıcak kadın arıyosunjz ama bulamazsınız çünkü kimse yapmaz çocuk hasreti çeken gider sevebileceği biriyle evlenir çocuğu yapar basit erkeklerden hoşlanmayan da çocuk istemez hep erkekler vermiş bu ilanları ama aradığınızı bulamazsınız kimse o kadar aptal değil zorunuza gitmesin
hiç bi kadın kendini maddi olarak güvence altına aldırmadan sevmediği bir adamdan çocuk yapmauı düşünmez bunun boşanması var şısu var budu var maddi imkanı yoksa bu kadın o çocuğa nasıl bakacak sonrasında boşanmak bakamıyacağı için çocuk size kalacak oh ne güzel genelde bi kadın çocuğuna bakıp işe güce koşturamaz çocuk nerden baksan kadına yük erkeğe değil erkeğin özgürlüğünü hayatını kısıtlayan bi durum değil neden kadın bu işe kalkışsın

Mert34

Mert34

Üye
Erkek
Para verip de taşıyıcı anne bulmam. Aciz bir kadın istemiyorum. Aradığım kendi ayakları üzerinde duran, erkeklerden hoşlanmayan bir kadın. Herkes özgürce hayatını yaşar. Ailelere ve çocuğa karşı sorumluluklarını yerine getirir.
Öyle biri kolay bulunmaz ama imkansız da değil. Kaldı ki bu sitede lezbiyen olup da çocuk sahibi olmak isteyen kadınlar da var