Çocuk isteyen biriyle anlaşmalı evlilik

Mert34

Mert34

Üye
Erkek
Çocuk sahibi olmak istiyorum. Aseksüelim. Cinsel ve ruhsal yakınlık kuramıyorum. Cinsellik olmadan aynı evde iki arkadaş gibi yaşayabileceğim, mantıklı, ailelere saygılı davranabilecek düzgün işi gücü olan, tıbbi yollarla çocuk sahibi olmak isteyenler ekleyebilir. 37 yasındayım.Erkeğim.Eli yüzü düzgün biriyim. Kamuda çalışıyorum. İstanbuldayım.
Şartlarım
1-Çocuk sahibi olmayı ve büyütmeyi istemeli
2 - Bir işi olmalı kendi ayakları üstünde durabilmeli. Bütün harcamalarımız ortak olmalı.
3-Aile büyüklerine saygılı olmalı.
4-Cinsel ve ruhsal yakınlık istememeli.

Gerçekten böyle bir evlilik ve çocuk düşünenler yazsın. Tayin isteyenler. Evliliği gelir kapısı olarak görenler. Hamile olanlar.Erkek arkadaşı olup paravan arayanlar. Aileden ayrı yaşamak için bu evliliğe kalkışanlar. Bu tarz kişiler yazmazsa sevinirim. Herkese bol şan.

Yaş (Age)
37
Boy (size)
180
Kilo (weight)
74
Eğitim (education)
  1. Lisans
Meslek (Job)
  1. memur
S

Süleyman

Üye
Erkek
Öyle birini bulursan haber Verde bizde bulalım sen köle arıyon galiba ben böyle saçma birşey duymadım daha maddi yönden kendi ayakları üzerinde duruyorsa kendi imkanları varsa tıbbi yollarla zaten kendisi çocuk sahibi olabilir niye sana ihtiyaç duysunki

Gentleman

Gentleman

Üye
Erkek
Mert34 konu gayet açıklamalı olmuş. Keşke herkes senin gibi ne istediğini bilse, sonuca hemen ulaşılır. Sitede senin gibi düşünen 3-4 bayan olduğunu biliyorum. Sana ulaşırlar muhtemelen, olmadı biz de yönlendiririz. Cinsiyet ayrımı yapmadan ne istediğini açıkça yazmandan şahsım adına da mutlu oldum. Sevgili Süleyman eğer sende mert gibi bir arayıştaysan sana da yardımcı oluruz. Yeter ki sende adil yaklaş, gerisi gelir.

S

Süleyman

Üye
Erkek
Ben ücret karşılığında nikah yapabilirim sebep şudurki sonuçta kanunen bir yıl evli kalmak zorundasın mademki bu riske giriyorsak (sonuçta duyulduğu araştırıldığı taktirde ağır yaptırımı olabilir resmi olarak) karşılığınıda almak gerekir diye düşünüyorum

Z

Zahter

Üye
Kadın
Öyle birini bulursan haber Verde bizde bulalım sen köle arıyon galiba ben böyle saçma birşey duymadım daha maddi yönden kendi ayakları üzerinde duruyorsa kendi imkanları varsa tıbbi yollarla zaten kendisi çocuk sahibi olabilir niye sana ihtiyaç duysunki

Bunu yazan bayan sandım erkekmis 😁😁😁

Gentleman

Gentleman

Üye
Erkek
Ben ücret karşılığında nikah yapabilirim sebep şudurki sonuçta kanunen bir yıl evli kalmak zorundasın mademki bu riske giriyorsak (sonuçta duyulduğu araştırıldığı taktirde ağır yaptırımı olabilir resmi olarak) karşılığınıda almak gerekir diye düşünüyorum
Sevgili dostum, 1 yıl evli kalma zorunluluğu anlaşmalı boşanma için geçerli, eğer dava çekişmeli ise süre şartı bulunmuyor. Ayrıca senin de arayışına saygı duyuyorum. Olabilir elbette.. Zahter :)

C

Cnsn07

Üye
Kadın
Çocuk sahibi olmak istiyorum. Aseksüelim. Cinsel ve ruhsal yakınlık kuramıyorum. Cinsellik olmadan aynı evde iki arkadaş gibi yaşayabileceğim, mantıklı, ailelere saygılı davranabilecek düzgün işi gücü olan, tıbbi yollarla çocuk sahibi olmak isteyenler ekleyebilir. 37 yasındayım.Erkeğim.Eli yüzü düzgün biriyim. Kamuda çalışıyorum. İstanbuldayım.
Şartlarım
2 - Bir işi olmalı kendi ayakları üstünde durabilmeli. Bütün harcamalarımız ortak olmalı.

Gerçekten böyle bir evlilik ve çocuk düşünenler yazsın. Tayin isteyenler. Evliliği gelir kapısı olarak görenler. Hamile olanlar.Erkek arkadaşı olup paravan arayanlar. Aileden ayrı yaşamak için bu evliliğe kalkışanlar. Bu tarz kişiler yazmazsa sevinirim. Herkese bol şan.
Arayısınız sürüyormu

Serdar40

Serdar40

Yasaklı
Üye
Şartlarım

Merhaba İstanbul'da yaşıyorum 40 yaşındayım toplumda iyi bir konumum var cinsel yönelimim den dolayı LGBT bireyi bir bayanla evlilik düşünüyorum 28 ve 35 yaşları arasında Kendi Ayakları üzerinde durabilen kendi kararlarını alabilen benden cinsel ya da duygusal bir yakınlık beklemeyecek İstanbul'da yaşayan ya da yakın şehirlerde olan bir bayanla anlaşmalı olarak evlilik düşünüyorum çocuk sahibi olmak en büyük arzum lütfen rica ediyorum evliliği para kaynağı olarak gören bayanlar sevgilisi ile evlenemediği için paravan evlilik arayan bayanlar ve tayin almak isteyen bayanlar yazmasın ciddi aklı başında bayanların Mesajını bekliyorum