Arıyor Düzgün bir adam arıyorum

• Başlatan Gül01
  • Başlangıç tarihi
  • mesaj 9
  • okunma 622
G

Gül01

Üye
Kadın
38 yaşındayım Bir evlilik yaptın ayrıldım citti düşünüyorsanız neden olmasın ama öyle gır gır yaparım diye düşünen hiç yazmasın kalbini kırarım citti olucak adam olacak

Boy
177
Kilo
60
Eğitim
lise
Meslek
serbest
Mustafa4675

Mustafa4675

Üye
Erkek
yanlış yerde doğruyu arıyorsunuz gibi geldi burası o yer değil sanırım yine de sizin için hayırlısı olur inşallah

Serdar40

Serdar40

Yasaklı
Üye
38 yaşındayım Bir evlilik yaptın ayrıldım citti düşünüyorsanız neden olmasın ama öyle gır gır yaparım diye düşünen hiç yazmasın kalbini kırarım citti olucak adam olacak
Merhaba İstanbul'da yaşıyorum 40 yaşındayım toplumda iyi bir konumum var cinsel yönelimim den dolayı LGBT bireyi bir bayanla evlilik düşünüyorum 28 ve 35 yaşları arasında Kendi Ayakları üzerinde durabilen kendi kararlarını alabilen benden cinsel ya da duygusal bir yakınlık beklemeyecek İstanbul'da yaşayan ya da yakın şehirlerde olan bir bayanla anlaşmalı olarak evlilik düşünüyorum çocuk sahibi olmak en büyük arzum lütfen rica ediyorum evliliği para kaynağı olarak gören bayanlar sevgilisi ile evlenemediği için paravan evlilik arayan bayanlar ve tayin almak isteyen bayanlar yazmasın ciddi aklı başında bayanların Mesajını bekliyorum

Koray01

Koray01

Üye
Erkek
nniyetinizde ciddi iseniz mesaj atarsanız sevinirm 39 yaşındayum bende