En popüler erkek parfümleri

Okunuyor :
En popüler erkek parfümleri

Foto (beğeni)

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Hermes Terre D’Hermes Erkek Parfümü
Dünyanın en iyi ve en pahalı parfümleri arasında kendisine yer eden Hermes Terre D’Hermes, tepe noktasında greyfurt, portakal, çakmak taşı, sardunya yaprakları yer almaktadır. Kalp noktasında biber, paçuli, misk vetier ve sardunya, dip noktasında aselbent ve değerli odun harmanlarından oluşmaktadır.
Aynı zamanda Hermes Terre D’Hermes, yapılan anketlere göre bayanların en çok beğendiği parfümler arasında yer almaktadır
terre-dhermes.jpg

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Öyle demeseydin iyiydi yaaa:)) sitemizin erkek uyeleri kibar kültürlü ve katılımcıdır.. (her konuya fikir beyan ediyorlar maşallah:;)) merhaba,özelden görüşelim, bana ulaş,... vs :))))

O

ozge

Üye
Kadın
Ah bide Kırıkkale de olan üyeniz olsa super olurdu 🤪 burdan kibar kültür lu erkek çıkmadi dedim ya odunsu yazik evde kaldım ona yanıyorum 😂

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Prada Luna Rossa Sport EDT Erkek Parfümü
Prada Luna Rossa Sport etkileyici kokusu ile ön plana gelmektedir. Tepe noktasında lavanta, zencefil ve ardıç meyvesinin harmanlanmasıyla oluşmaktadır. Kalp noktasında süsen bitkisi, ambroxan ve imen bulunur. Dip noktasında da günebakan çiçeği, vanilya, tonya fasulyesi ve misk yer almaktadır.
prada-kuna-rosso.jpg

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Yves Saint Laurent La Nuit De L’Homme EDT Erkek Parfümü
özellikleri arasında hükmeden, gizemli ve karşı konulmaz yer almaktadır. Yves Saint Laurent La Nuit De L’Homme, tepe noktasında bergamot, anason ve karabiber, dip noktasında vanilya ve vetiver yer almaktadır. .
yves-homme.jpg

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Burberry Brit EDT Erkek Parfümü
Dünya’nın en iyi parfümleri arasında yer alan Burberry Brit, kalıcı etkisiyle tanınmaktadır. İngiltere dahil olmak üzere ülkemizde de oldukça kullanılan bu parfüm, tepe noktasında yeşil mandalina, zencefil, bergamot ve kakule barındırmaktadır. Kalp noktasında yabani gül, sedir ağacı, dip noktası ise doğu ağaçları, gri misk, tonka fasulyesinin harmanlanması sonucu oluşmaktadır.
burbery-brud-edp.jpg

Eylem

Eylem

Üye
Gold
Kadın
Evet çok haklısın okadarla sınırlı Kalıyo anlaşmalı evlilikte şartları var nasıl oluyo 😂😂