Er ya da geç mesaj atar mı?

• Başlatan ad@min
  • Başlangıç tarihi
  • mesaj 5
  • okunma 286

Okunuyor :
Er ya da geç mesaj atar mı?

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Uzun soluklu bir ilişkiniz var. Son ay sürekli tartışmayla geçti , çok hata yaptınız ve bunları telafi etmeye çalıştınız. Fakat sevgiliniz kendi yaptığı herhangi bir şey için ne özür diledi ne telafi etmeye çalıştı. İlişkimizi kurtarmak için hiç çaba harcamıyor..

Son tartışmada ona 2 hafta verdiniz ve bir şeyler için çabalamazsa bir daha birlikte olmayacağınızı söylediniz ve ona yazmayı kestiniz..

5-6 gündür hiç ses yok...

Soru şu ; seven bir kişi er ya da geç yazacak mıdır? Ona biraz daha zaman mı verilmeli?

Yazacak biri ortalama ne kadar zaman da yazar?

Eylem

Eylem

Üye
Gold
Kadın
Seviyosa illaki arıycak ve yazıcaktır biz her kavga ettiğimizde 1.5 ay sonra arıyodu 🙈🤭

E

esin3535

Üye
Kadın
geç kalan arasa da olur aramasa da....işim gücüm yok aylarca keyfini mi bekleyeceğiz.
hatalıysam bile özür dilemişsem emek vermiyorsa sevgiye gitse daha iyi olur. zira kırılmak tepki göstermek başka uzaklaşmak başka

Mustafa4675

Mustafa4675

Üye
Erkek
bu konu çok farklı kimin ne yaptığına neden yada nasıl yaptığı ile alakalı biraz da ben aynı duruma bir kaç kez düştüm yazdım baktım ki karşı taraf yanlış anlıyor yazmamı zayıflık gibi yada onu muhtaç mışım gibi algılıyor kendisinden de en ufak bir geri adım atma yada düzeltelim tarzında çaba görmeyince 6 ay oldu yazmıyorum o yazmak istiyor mu bilemem engelledim çünkü, ilişki de bazı kadınlar sanırım erkeğin sınırlarını çok zorluyor (kabul ediyorum erkekler de aynı belki de beter olanı da çıkıyordur karşınıza)bir ilişki yaşanacaksa iki taraflı olacak ve iki farklı karekteri bir eve koyacaksanız veya uzun soluklu arkadaşlık kurup sonucu evlilikle noktalandıracaksanız bu her iki tarafında bazı konularda taviz vermesini gerektirir sadece erkek yada sadece kadın olmamalı sonuçta arkadaş olup evlenmeyi düşünüyoruz amacımız cinsellik değil kaldı ki cinsel olarak kendimizi tatmin etmek olsa bu işi yapanlar var maddiyat karşılığı sizler (kadınlar)için de aynı durum amaç cinsellik olsa aramızda kendini zampara sayan playboy zanneden çok gider onları bulursunuz sizlerden ricam erkek bir adım atıyorsa sizde atın hep ondan beklemeyin tabi seviyorsa iki taraf da bir birini. genel yaptığımız hatanın biride bir ilişki başlayınca karşıdakinin (iki taraf için de geçerli)dünya kendi etrafında dönüyor zannetmesi o olmayınca sanki olmayacakmış gibi hissetmesi oysaki kimler kimlerden vazgeçti herkes arkasında neler bıraktı haberi yok emek verdiklerimiz geride kaldı yolda yürürken elbette düşeceğiz engeller geçeceğiz önemli olan engelleri geçerken berabermiyiz değilmiyiz yada düştük kalkerken elimizi kim tutuyor yanımızda kim var(sanırım saçmaladım ve uzattım özür dilerim)