Erkek sevgiliye hediye önerileri

Okunuyor :
Erkek sevgiliye hediye önerileri

Foto (beğeni)

Sevgilime ne hediye alacağım? sendromunda olan arkadaşlar Sevgilinizin içini aşkla doldurmak, sevgilinize sevginizi belli etmek istiyorsanız aşağıdaki hediye önerilerini inceleyiniz.

Sevgiliniz için tercih edebileceğiniz her tarz ve yaşa hitap eden Sevgililer Günü hediyesi önerileri, Sevgiliye Hediye Fikirleri

İLGİNİZİ ÇEKEN HEDİYE FİKRİNE BEĞEN BUTONU İLE OY VERMEYİ UNUTMAYIN
 

Ekli dosyalar

ad@min
Harfli Kol düğmesi
Bu hediyenin anlamı göründüğünden çok daha duygusal bir hikayeye dayanır. Bildiğiniz üzere kol düğmeleri iki ayrı kolda duran ama bir arada olmadıkça anlamlı olmayan aksesuarlardandır. Bu sebeple de bilhassa uzaktaki sevgililer kol düğmesi tercih ederek "Ayrı kollarda olan ama gün sonunda aynı kutuda birbirini tamamlayan iki kol düğmesi gibiyiz." mesajı verirler.

kol-dugmesi.jpg
 
ad@min
Kupa Bardak
Sevgilinize kupa bardak hediye etmek birçok manaya gelebilir. Her sabah uyandığında bir bardak kahve içmeden güne başlamayan bir sevgiliniz var ise ona "Her yudumunda beni hatırla." mesajı iletebilirsiniz. Bir diğer açıdan bakarsak; ilişkinizin ilk başlarındaysanız ve sevgilinizin zevklerini henüz tam anlamıyla kavrayamadıysanız onun için özel yaptıracağınız bir kupa bardak ile ona hem özel düşünülmüş hem de duygusal bir hediye seçeneği olabilir
kupa-bardak.jpg
 
ad@min
Dolma Kalem
Büyük başarılara imza atmasını temenni ettiğiniz, en güzel anılarını yazmasını istediğiniz sevgilinize, ona özel olarak hazırlanan kaliteli bir dolma kalem ya da kalem seti hediye edebilirsiniz.
dolma-kalem.jpg
 
ad@min
Kol saati
Zaman, aşıklar için çok değişkendir. Bir aradayken saatler dakikalar gibi gelirken uzaktayken her dakika bir ömre denk gelir. Kol saati de bu tutarsız zaman dilimlerine atıfta bulunan hediyelerdir. "Zaman yalnızca seninle akıyor" der sizin adınıza sevgilinize.
kol-saati.jpg
 
ad@min
Parfüm
İnsanların kokuları adeta kimlikleri gibidir. Kişiler kendilerini bulur o kokuda ve sevgililer de ne zaman bu koku gelse burunlarına eşlerini anımsarlar. Hal böyle olunca sevgilinize tercih edeceğiniz hediyelerinden biridir parfümler.
parfum.jpg
 
ad@min
İsim Ve Harf Yazılı Powerbank
Sevgiliniz uzakta olabilir, bir süredir ayrı yerlerde yaşamak durumundasınız belki de… Haliyle uzayan telefon konuşmaları, görüntülü aramalar, mesajlaşmalar derken telefon bataryaları da bir noktada isyan edebiliyor. İşte bunun önün geçebilmek adına uzaktaki sevgiliye hediye fikirleri arasında gösterebileceğimiz İsim ve Harf Yazılı Powerbank hem şık ve kullanışlı hem de kişiye özel olarak ilk tercihiniz olabilir.
powerbank.jpg
 
ad@min
Puzzle
Biliyorsunuz ki puzzle ile uğraşmak gün içerisinde yaşanılan stresi, sıkıntıyı giderir ve herkesi mutlu eden hediyelerden biridir. İster sevgiliniz ile olan fotoğrafınızı puzzle'laştırıp hediye edebilirsiniz isterseniz de hoşunuza giden bir manzara fotoğrafını puzzel'a çevirip hediye edebilirsiniz.
puzzle.jpg
 
ad@min
Aksiyon Kamerası:
Şu sıralar en popüler ürünlerden biri de aksiyon kamerası. Çeşitli aktivitelerde aksiyon kameraları kullanarak eğlenceli, keyifli görüntüler elde edebilirsiniz.
aksiyon-kamerasi.jpg
 
ad@min
Posterini asın:
İkinize ait en sevdiğiniz resmi poster olacak kadar büyüttürün ve bu posteri gideceğiniz mekana asın. Aşkınızı üzerinizde taşıyın İkinizin resmini bir tişört üzerine bastırıp, arkasına şiir, sevginizi anlatan sözler veya tanışma hikayenizi yazdırabilirsiniz.
ask-posteri.jpg
 
Üst