Eş Durumundan Tayin İçin Anlaşmalı Evlilik

• Başlatan CiroDiMarzio
  • Başlangıç tarihi
  • mesaj 10
  • okunma 915
  • Şehir etiketle
    kastamonu

Okunuyor :
Eş Durumundan Tayin İçin Anlaşmalı Evlilik

C

CiroDiMarzio

Üye
Erkek
Eş durumundan tayin olabilmek için anlaşmalı evlilik (kağıt üzerinden) yapmak istiyorum. Özel sektör çalışanı olma veya kıdemli memuriyet şartı gerekiyor maalesef. Şartları uyuşursa ayrıntılar görüşülebilir. Tercihen Manisa, İzmir civarındaki illerde yaşayanlar.

M

Melisa00

Üye
Kadın
Merhaba 36 yaşındayım İstanbul’da yaşıyorum formalite bir evlilik ile çalıştığım şirketten tazminatımı almak için yapmayı düşünüyorum , sadece anlaşmalı olarak kağıt üzerinde ve hemen arkasından boşanma gerçekleşek

C

CiroDiMarzio

Üye
Erkek
Merhaba 36 yaşındayım İstanbul’da yaşıyorum formalite bir evlilik ile çalıştığım şirketten tazminatımı almak için yapmayı düşünüyorum , sadece anlaşmalı olarak kağıt üzerinde ve hemen arkasından boşanma gerçekleşek
Özelden cevap yazdım. İlginiz için teşekkür ederim.

Z

Zwikker

Üye
Erkek
Özelinize bakın lütfen

A

alphancan

Üye
Erkek
Bana ulaşabilirsiniz