Eski sevgiliden arkadaş olurmu?

Mustafa4675

Mustafa4675

Üye
Erkek
olabilecek olsaydı zaten eski olmazdı eski dediğimize göre zaten ihtimaller kapanmış ben boşandım eski eşim ile 1 kez bile görüşmedim boşanmış biriyim eski eşim ile görüşerek neden kadına ümit vereyim yada neden görüşerek arayı sıcak tutayım boşandık bitti boşanıp eşini öldüreni de zaten çözebilmiş değilim yada ayrılıp sevgilisine saldıranı arkadaşım seviyorsan neden boşadın veya ayrıldın artık senin ile bağı kalmamış sana çok afedersiniz kadın fahişelik yapsa dahi sizi bağlamaz boşadınız bitti iki taraf da ayrılık yada boşanma sonrası bir birleri için kulaklarını tıkamalı gözlerini kapatmalı sen erkek olarak her çiçekten bal alırken sorun yok kadın kendisine sevgili eş dost arkadaş yapınca sorun mu oluyor ? varsayalım ben değil de eşim beni boşadı veya sevgilim benden ayrıldı ben beni istemeyeni hiç istemem bırakırım yoluna gider eski eskide kalır yeni yenidir

Rainboy

Rainboy

Üye
Erkek
Bal gibi de oluyor. Hayatinizin bir kismini beraber gecirdiginiz bir insan nasil oluyorda bi anda yabanci oluyor? Iki medeni insan gibi ayrildiktan sonra tabiki arkadas kalinabilir.