Evde çalışmak isteyen kadınlar için iş fikirleri

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Şehir
İstanbul
Mokasen ayakkabı üretimi
Günümüzde bağcıksız ve ökçeli, ökçesiz tüm ayakkabılara mokasen deniyor. Oysa gerçek mokasenler basit ve rahat görünümleriyle hemen dikkat çekiyor. Daha çok yazlık olarak erkek kadın herkes için üretilen bu hafif ayakkabılar tüm dünyada giderek yayılıyor.
makosen-ayakkabi.jpg
 
ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Şehir
İstanbul
Evde Meyveli Tel Helva Yapıp Satmak

Meyveli tel helvaları Tahin helvasının başka bir rakibi . Pişmaniye olarak bilinen geleneksel un helvalarının daha değişik bir şekli… Bunlara meyveli keten helvası da deniyor.

meyveli-tel-helva.jpg


Bilindiği gibi orijinal pişmaniye halis tereyağı, un ve şekerle yapılıyor Meyveli tel helvaları ise bunun yoğun meyve parçacıklarıyla zenginleştirilmiş hali. Küçük küpler halinde kesilen uygun meyveler işlem sonunda tel helvanın içine karıştırılıp paketleniyor.
 
ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Şehir
İstanbul
Evde Kurabiye Yapmak
Hanımlar, kolları sıvayıp mutfağa girme vakti gelmedimi? Ailenizi mutlu etmek, misafirlerinize ikram etmek için yaptığınız muhteşem kurabiyelerden para kazanma vaktiniz geldi.

kurabiye.jpg


Sadece yaptığı kurabiyeleri satarak gerçekten iyi bir gelir elde eden birçok girişimci ev hanımı bulunuyor. Ayrıca bunu yapmak için herhangi bir dükkana veya iş gücüne de ihtiyacınız yok.

Özel günler, toplantılar, partiler veya etkinlikler için yapacağınız farklı kurabiyeleri satarak para kazanabilirsiniz. Bu kurabiyeleri gerek eşiniz – dostunuz yardımıyla yayabilir, sosyal medyadan duyurabilirsiniz.
 
ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Şehir
İstanbul
Evde Nikah Şekeri Yapmak

Nikahlarda ve düğünlerde, misafirlere verilen hatıra amaçlı minik hediyeleri hepiniz biliyorsunuzdur. Becerikli ev hanımları neden siz bu minik hediyeleri yapmasınız ki! Bence Oldukça eğlenceli bir uğraş

nikah-sekeri.jpg


Günümüzde yalnızca nikah için değil, birçok etkinlik için bu küçük hatıra hediyelerinden yapılıyor. Çok fazla maliyet gerektirmeyen işlerden birisidir.

Aynı zamanda sipariş usulü çalışırsınız ve sipariş aldığınız zaman gerekli malzemelerin parasını önceden alarak hiçbir zorluk çekmeden işinizi yapabilirsiniz.
 
ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Şehir
İstanbul
Minyatür Bahçeler Yapmak
Şehir insanlar yeşile özlem duyarak günlerini geçiriyorlar. Bu isteklerini gidermek isteyen kişilerin bazıları minyatür bahçeleri çalışma masalarına ve evlerine koyuyorlar.

Eğer el beceriniz ve yaratıcılığınız varsa ve bu işten anlarım diyorsanız minyatür bahçe işine girebilirsiniz. Aynı şekilde teraryumlar da yaparak yeşile özlem duyan insanlara faydalı olabilirsiniz.

minyatur-bahceler.jpg


Sıradan bir biblo yerine artık bunların tercih edilmeye başlandığını da bilmelisiniz. Üstelik bu tasarımları kişiye özel yapabilirseniz çok daha fazla ilgi çekebilirsiniz.
 
ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Şehir
İstanbul
Sanal Marka Elçisi Olmak
Sosyal medya ile birlikte hayatımıza giren işlerden birisi de sanal marka elçiliğidir.

Sosyal medyada markaların reklam yüzleri olduğunu ve yüksek ücretli anlaşmalar yapıldığını biliyoruz. Sanal marka elçiliği ise bundan biraz daha küçük bir iştir.

marka-elcisi.jpg


Yani sizin yapmanız gereken marka ile ilgili ürünleri kullanmak ve bunu sosyal medyada göstermektedir. İnsanların sizin sayenizde o ürün veya hizmete ulaştığını bildirmesiyle de kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz.
 
ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Şehir
İstanbul
Evde Sabun Yapmak
Son zamanlarda birbirinden güzel desenli ve kokulu sabunlar yalnızca banyolarınızı süslemiyor. Öyle dekoratif sabunlar yapılıyor ki, oturma odanızda bu sabunları kullanarak hem bir dekor oluşturabilir hem de hoş kokusundan faydalanabilirsiniz.

dekoratif-sabun.jpg


İşte bu sabunları yapmak da bir ev hanımı için oldukça kolay. Evinizde az bir vakit harcayarak bu sabunlardan hediyeler yapabilir ve kolayca satabilirsiniz.
 
Üst