Evde kaldım🙄

Selda2222

Selda2222

Üye
Kadın
Ciddi ciddi evde kaldım sanırım🙄 anlaşmalı bile evlenemiyorum...

Boy
169
Kilo
64
Eğitim
lise
Meslek
işsiz
Mustafa4675

Mustafa4675

Üye
Erkek
ölüm ile nikah zamanları sır dır ve zamanı gelince gerçekleşecek bir olaydır daha vakti gelmemiş karamsarlığa gerek yok kötü düşünce karamsarlık insanı hata ya sürükler bence sakin olup oturup beklemek siz daha 30 yaşındasınız biz ne yapalım 45 yaşadık sadece zamanı ve kişi yi bekliyoruz inşallah doğru zaman da doğru kişi çıkar karşımıza

Selda2222

Selda2222

Üye
Kadın
Mesajlara cevap bile vermiyorsunuz
Sen bana msj yazmadın ki ben cvp yazayım
Yayın otomatik olarak birleştirildi:

ölüm ile nikah zamanları sır dır ve zamanı gelince gerçekleşecek bir olaydır daha vakti gelmemiş karamsarlığa gerek yok kötü düşünce karamsarlık insanı hata ya sürükler bence sakin olup oturup beklemek siz daha 30 yaşındasınız biz ne yapalım 45 yaşadık sadece zamanı ve kişi yi bekliyoruz inşallah doğru zaman da doğru kişi çıkar karşımıza
İçim ferahladı ama keşke şu evlenmem için baskı yapanlar da böyle düşünse yada bunu bilse...
Yayın otomatik olarak birleştirildi:

bir de kötü espiri yapayım : evde kalacaksın tabi ki otel de mi kalsaydın :)
😀

C

Charismatik

Üye
Oo bi ara sohbetimiz iyiydi kayiplara kariştiniz selda hanimm hoş geldiniz tekrardann

A

aslan12011

Üye
Erkek
[/QUOT

Selda2222

Selda2222

Üye
Kadın
buradan bana sitem eden arkadaşlara 2 çift lafım var kusura bakmayın da benim için bi erkeğin yanıma yakışması gerekir...Cvp yazmadım diye kızmayın.Mrb demeden telefon numarası veriyosunuz bu da hoş olmuyo.