Evde kald─▒m­čÖä

• Ba┼člatan Selda2222
  • Ba┼člang─▒├ž tarihi
  • mesaj 17
  • okunma 232
  • ┼×ehir etiketle
    denizli

Okunuyor :
Evde kald─▒m­čÖä

Selda2222

Selda2222

├ťye
Gold
Kad─▒n
┼×ehir
Denizli
Ciddi ciddi evde kald─▒m san─▒r─▒m­čÖä anla┼čmal─▒ bile evlenemiyorum...

Ya┼č
30
Boy
169
Kilo
64
E─čitim
lise
Meslek
i┼čsiz
Mustafa4675

Mustafa4675

├ťye
Erkek
┼×ehir
Kahramanmara┼č
├Âl├╝m ile nikah zamanlar─▒ s─▒r d─▒r ve zaman─▒ gelince ger├žekle┼čecek bir olayd─▒r daha vakti gelmemi┼č karamsarl─▒─ča gerek yok k├Ât├╝ d├╝┼č├╝nce karamsarl─▒k insan─▒ hata ya s├╝r├╝kler bence sakin olup oturup beklemek siz daha 30 ya┼č─▒ndas─▒n─▒z biz ne yapal─▒m 45 ya┼čad─▒k sadece zaman─▒ ve ki┼či yi bekliyoruz in┼čallah do─čru zaman da do─čru ki┼či ├ž─▒kar kar┼č─▒m─▒za

Selda2222

Selda2222

├ťye
Gold
Kad─▒n
┼×ehir
Denizli
Mesajlara cevap bile vermiyorsunuz
Sen bana msj yazmad─▒n ki ben cvp yazay─▒m
Yay─▒n otomatik olarak birle┼čtirildi:

├Âl├╝m ile nikah zamanlar─▒ s─▒r d─▒r ve zaman─▒ gelince ger├žekle┼čecek bir olayd─▒r daha vakti gelmemi┼č karamsarl─▒─ča gerek yok k├Ât├╝ d├╝┼č├╝nce karamsarl─▒k insan─▒ hata ya s├╝r├╝kler bence sakin olup oturup beklemek siz daha 30 ya┼č─▒ndas─▒n─▒z biz ne yapal─▒m 45 ya┼čad─▒k sadece zaman─▒ ve ki┼či yi bekliyoruz in┼čallah do─čru zaman da do─čru ki┼či ├ž─▒kar kar┼č─▒m─▒za
─░├žim ferahlad─▒ ama ke┼čke ┼ču evlenmem i├žin bask─▒ yapanlar da b├Âyle d├╝┼č├╝nse yada bunu bilse...
Yay─▒n otomatik olarak birle┼čtirildi:

bir de k├Ât├╝ espiri yapay─▒m : evde kalacaks─▒n tabi ki otel de mi kalsayd─▒n :)
­čśÇ

A

aslan12011

├ťye
Erkek
┼×ehir
izmir
[/QUOT

Selda2222

Selda2222

├ťye
Gold
Kad─▒n
┼×ehir
Denizli
buradan bana sitem eden arkada┼člara 2 ├žift laf─▒m var kusura bakmay─▒n da benim i├žin bi erke─čin yan─▒ma yak─▒┼čmas─▒ gerekir...Cvp yazmad─▒m diye k─▒zmay─▒n.Mrb demeden telefon numaras─▒ veriyosunuz bu da ho┼č olmuyo.

├ťst