Evde kald─▒m­čÖä

• Ba┼člatan Selda2222
  • Ba┼člang─▒├ž tarihi
  • mesaj 31
  • okunma 1K
  • ┼×ehir etiketle
    denizli

Okunuyor :
Evde kald─▒m­čÖä

Selda2222

Selda2222

├ťye
Kad─▒n
┼×ehir
Denizli
herkese bir k─▒l─▒f uyduruyorsun sonra vah ├Âyle vah b├Âyle
─░┼čine gelirse gelmiyorsa yazmazs─▒n ben b├Âyleyim zaten b├Âyle biri olmasam ne i┼čim var anla┼čmal─▒ evlilikle...Zorla s├Âyletiyosunuz arkada┼č─▒m.
Yay─▒n otomatik olarak birle┼čtirildi:

herkese bir k─▒l─▒f uyduruyorsun sonra vah ├Âyle vah b├Âyle
Ayr─▒ca beni yarg─▒lamak hi├ž kimsenin haddi de─čil....

dsenkos

dsenkos

├ťye
Ya┼č
35
┼×ehir
istanbul
her yerin zorla s├Âylese ne olur millete k─▒l─▒f bulaca─č─▒na kendine bak ├Ânce o mileti vaktini ├žalma anla┼čmal─▒ evlilik i├žin burdas─▒n madem yan─▒na yak─▒┼č─▒p yakismicagini ne yapicaksin kaldiki adam─▒ gormemisin bile sadece ├žamur ayr─▒ca arkad┼č─▒n falan de─čilim bAyan hitab─▒na dikkat et

Son d├╝zenleme:
F

Ferkan

├ťye
Erkek
Ya┼č
25
┼×ehir
Sivas
Ben izmire nakil gelmek i├žin izmirde ├žal─▒┼čan biriyle anla┼čmal─▒ evlilik yapmak istiyorum.

Selda2222

Selda2222

├ťye
Kad─▒n
┼×ehir
Denizli
her yerin zorla s├Âylese ne olur millete k─▒l─▒f bulaca─č─▒na kendine bak ├Ânce o mileti vaktini ├žalma anla┼čmal─▒ evlilik i├žin burdas─▒n madem yan─▒na yak─▒┼č─▒p yakismicagini ne yapicaksin kaldiki adam─▒ gormemisin bile sadece ├žamur ayr─▒ca arkad┼č─▒n falan de─čilim bAyan hitab─▒na dikkat et
Bana bak kendini Tarkan zanneden adam benle fazla u─čra┼čma bende sana yedirecek para yok­čĄĘ

dsenkos

dsenkos

├ťye
Ya┼č
35
┼×ehir
istanbul
ne tarkan─▒ be kim kimi tarkana benzetmi┼č nerenden sall─▒yorsun bunlar─▒ kaldiki senden para isteyen kim millete ├žamur ataca─č─▒na d├Ân kendine bak herkese k─▒l─▒f uyduruyorsun sonra evde kald─▒m vah vah tamamen yalan ve camursun

├ťst